Lepší bydlení

Jsem si takřka na 100% jistý, že všichni z Vás si dokáží představit bydlet lépe. A kdo ne? Stále je co zlepšovat a proč se spokojit s tím co máme, když můžeme mít lepší bydlení?

Mnohým z Vás přijde tato myšlenka už od počátku jako naprostý nesmysl …ti, co však budou číst dále, se mohou dozvědět velmi zajímavé informace, které jsou dnes v mnoha případech klíčové a mohou Vám výrazně pomoci nejenom k lepšímu bydlení, ale i ke správné ochraně Vašeho majetku. Tím Vám ovšem nechci navodit, že jsem nějaký pojišťovák a chci tu udělat reklamu …nic takového!

Rád Vám sdělím své vědomosti a zkušenosti, jak si nejlépe pořídit bydlení, co udělat pro to, abyste při úvěru měly co nejnižší úroky, při spoření naopak co nejvyšší výnosy apod.

Spousta lidí, zejména těch ze staré školy, řeší bydlení úvěrem ze stavebního spoření – proč? No protože jim to poradil tatínek …stejně jsou na tom i se spořením – tatínek říkal, že teď jsou tam od státu vyšší příspěvky, takže je to nejlepší – a já opět nesouhlasím a tvrdím, že existují i lepší způsoby!

Než si však pořídíte vlastní bydlení, je třeba si uvědomit hned několik kritérií, faktorů … Tím prvním bezesporu je, za kolik si chcete bydlení pořídit. Druhým v pořadí je doba, za jakou si chcete to bydlení pořídit nebo v jaké době. Pak už rozhoduje, jestli chcete bydlení hned, a nebo si třeba ještě pár let počkáte a získáte tím potom mnohem lepší, výhodnější úroky, čímž pak ušetříte i tisíce ročně – a takových třeba 8.000,– Kč ročně navíc mít nebo nemít, je celkem znát. Kolikrát Vám chybí v rodinném rozpočtu jenom „blbých“ 1.000,– Kč a hned musíte obrátit každou korunu dvakrát.

Přečtěte si tedy mé další články, kde se dozvíte, jak si nejlépe pořídit bydlení, v jaké době, za jakých okolností a jak zbytečně nepřeplácet. Jsou to přeci Vaše peníze, a i když Vám banka půjčila na bydlení, proč byste jí pak měli i desítky let splácet více, než je třeba nebo kvůli vysokým splátkám omezit svůj životní standard?