Jak si vyladit interiér v roce 2013?

V roce 2013 by nejvíce v módě měla být modrá barva, ale hlavně přírodní materiály. Každý rok na jaře probíhají různé výstavy a veletrhy nábytků, ale i interiérů.

Autor obrázku hottholler

Proč zrovna modrá barva? Podle mě je modrá velmi příjemná na pohled a uklidňující. Ale pokud by se vám zachtělo barvy kombinovat, tak bych v kombinaci s modrou doporučila nějaké béžové, šedé či žlutohnědé barvy, na pohled tyto kombinace vypadají moc hezky. V modré barvě dnes už seženete skoro vše, takže pokud by jste přemýšlely o modrém koberci, nábytku nebo o modrých doplňcích, tak neváhejte a vyražte do nějakého obchodu a zkuste i mé doporučené kombinace barev.

Přírodní materiály jsou mimochodem také velmi v módě. Nebojte se investovat do nějaké pěkné dřevěné podlahy či nějakého luxusního nábytku, určitě nebudete litovat. Designéři radí sáhnout spíše po neopracovaném a nebarveném materiálu. Dnes už si můžete pořídit ve dřevě spoustu věcí od podlah, nábytku či stěn až po stropy a různé dekorace, ale všeho s mírou.

Zkuste si také pohrát se světly!

Autor obrázku JoelMontes

Světla hlavně doplňují celý prostor místnosti, takže jejich pečlivý výběr je velmi důležitý. Zajímavé jsou volně zavěšené žárovky, kterým efekt dodávají různě barevné šňůry ka zavěšení. Také je mnoho zajímavých a neobvyklých tvarů a křiklavých barev osvětlení.

Pokud ale máte moderní byt, tak bych vám doporučila skleněné lustry, protože v moderních bytech vypadají moc pěkně. Sklo podtrhuje přirozenost a krásu.

Takže pro shrnutí, doplňte svůj byt sklem, modrou barvou, přírodním materiálem a zkuste vše doplnit nějakým hezkým šedým či žlutohnědým doplňkem.