Dveře a zárubně

Podle jakých kritérií si vybíráte své bydlení? Poloha? Dopraví dostupnost? Velikost? Ať už je vaše základní kritérium jakékoli, vždy se z každého bydlení snažíme vytvořit místo, kde se bude líbit nám i našim hostům. I v bytové architektuře se každý rok střídají trendy, kterým můžeme své bydlení přizpůsobovat. Dobré je však zvolit základní vybavení v nadčasovém provedení a dolaďovat své bydlení zejména bytovými doplňky. Při výběru velkých kusů nábytku, podlah nebo dveří byste tak měli mít na paměti, že je lepší volit nadčasovost před extravagancí, která se vám může za pár let či měsíců okoukat. Interiérové dveře si také nejde představit bez vhodně zvolených zárubní.

Na co si dát pozor při výběru dveří?

Autor obrázku: mtellin

Zárubně a výběr dveří jsou kapitolou samou pro sebe. Zvolte si dveře z materiálu, který je kvalitní a odolný. Design dveří by měl být spíše klasický. Volit můžete i elegantnější provedení, které je nadčasové a zároveň moderní. Vybrat musíte také vhodné kování. Asi nejhorší volbou je plastové kování, které má minimální životnost a navíc může pokazit celkový dojem z nových dveří. Kvalitní kování můžete pořídit již za pár stovek.

Další kategorií jsou zárubně. Na ty byste měli myslet již při stavbě či rekonstrukci domu nebo bytu. Zárubně by se měly vzhledem, materiálem i barvou hodit ke dveřím. Dobrý prodejce vám nabídne k interiérovým dveřím i vhodné zárubně. Zvolit můžete například moderní obložkové zárubně. S obložkovými zárubněmi vám odpadne problematika stavebních úprav. Jejich instalace je velice jednoduchá.

Moderní interiérové dveře i se zárubněmi si můžete objednat online na internetové adrese www.solodoor.cz. Nákup je velice jednoduchý, vyberete si typ dveří, barvu, rozměry, atd. V případě dotazů se obraťte na pracovníky společnosti Solodoor prostřednictvím emailové adresy nebo telefonu, které naleznete v kontaktech. Vybrat si můžete i vchodové dveře, bezpečnostní dveře a další speciální typy dveří.