Chcete si pořídit předokenní rolety? Při jejich nákupu můžete značně ušetřit…

Stínící technika oken je velmi užitečná a začíná se stávat standardním vybavením našich domovů.

Předokenní rolety umí mnohem víc, než “jen“ zastínit

V létě předokenní rolety skvěle splňují funkci chránění místností před nežádoucím teplem, v zimě zase dovedou okna zateplit a tím ušetřit naše peníze za vytápění. Dojde ke snížení tepelných ztrát až o 20%. To ale není vše!

Další funkce spočívá v chránění vašeho majetku. Jednak nedochází k poškozování nábytku a dalšího vybavení interiéru díky nadmíře světla, ale také jsou nepříjemnou překážkou, kterou musí zdolat zloději, kteří by chtěli vykrást váš dům. Předokenní rolety mohou být to, co je odradí od jejich úmyslu.

Žijete-li v rušné ulici, dovedou také snížit ruch o 7-10db. Zajistí tím komfortnější pobyt v místnostech jak ve dne, tak především v noci.

Jaké venkovní rolety jsou na trhu k dostání

Na výběr máte ze spousty barev, materiálů a dokonce je možné zastínit okna nejrůznějších tvarů a velkostí. Barva rolet může skvěle dotvářet celkový design a ráz vašeho domu, nebo mohou být naprosto nenápadné a přirozené.

Na materiálu, ze kterého budou lamely vyrobeny, není dobré šetřit, protože právě kvalitní materiál zajistí spolehlivost stínění, zateplení a má dlouhou životnost.

Ušetřit ale můžete např. tím, že navštívíte přímo výrobce předokenních rolet. Díky tomu, že nevyužijete “prostředníka“ v podobě prodejce, může vás nákup vyjít o tisíce levněji. Nakupovat přímo u výrobce můžete rolety v Plzni, Praze i Kladně.

Pořídíte-li si předokenní rolety, jistě budete spokojeni a zjistíte, o kolik komfortněji se dá s jejich pomocí žít.