Probouzíte se ráno celý rozlámaní a po zbytek dne Vás bolí hlava? Možná je na čase vyměnit staré opotřebované matrace z Vaší postele za kvalitnější. Při výběru matrace je nezbytné dbát zvýšenou pozornost také při výběru roštu.

Matrace společně s roštem by měla tvořit celek, na němž se hmotnost lidského těla dobře rozloží, takže postel bude zcela vyvážená a majitel se bude po spánku probouzet svěží. Kvalitní matrace by měla být schopná rovněž správně kopírovat tvar lidského těla a dodat páteři dostatečnou oporu. Patřičné uvolnění by při odpočinku měla pocítit také záda. Velký výběr nejrůznějších matrací nabízí zejména internetový prodejce Levné české matrace. Matrace si můžete prohlédnout na této webové adrese www.levne-ceske-matrace.cz.

Dříve než se rozhodnete za matraci zaplatit, měli byste si vyzkoušet, jak se Vám na ní leží. Jedny z nejkvalitnějších matrací vůbec dodává společnost Gumotex. Na matracích Gumotex se Vám bude spát přímo báječně. Velmi oblíbená je zejména matrace Adaptiv – Lux s rozměry 90x200x21 cm Nano – Cordex. K této matraci jako bonus po zakoupení obdržíte polštář zdarma. Povrchová vrstva matrace absorbuje nadbytečné lidské teplo. Střední vrstva se vytvaruje podle předlohy lidského těla a spodní část tvoří pětitónové tvarování pro optimální cirkulaci vzduchu od podložky.

Celá matrace je oblečena do speciální hypoalergenní membrány, která díky submikronovému vláknu zabraňuje tvorbě a průniku roztočů do potahu a samotného jádra matrace. Materiál Nanocordex je vybaven jedinečnými prodyšnými schopnostmi. Matrace 1+1 zdarma jsou oblíbené zejména díky své nízké ceně.