Autor obrázku: Wicker Paradise

Nábytek Paul je jedna z mnoha firem, která nabízí nábytek a kromě toho nabízí i další služby. Prodejny této firmy naleznete na mnoha místech, jako jsou Teplice, Ústí nad Labem, Chomutov, Česká Lípa, Kladno, Louny, Ostrava a spousta dalších míst. Ostatní místa a přesné adresy těchto měst naleznete na internetových stránkách firmy Paul. Kromě kamenných obchodů firma nabízí také internetový obchod.

Jaký nábytek firma Paul nabízí?

Nábytek Paul poskytuje téměř jakýkoliv nábytek. A kromě toho nabízí i bytové doplňky, matrace a jiné věci, které pro vybavení vašeho domu potřebujete. Na portálu této firmy naleznete veškerý nábytek, co nabízí, ale také nábytek, který je právě novinkou anebo ten, který má momentálně sníženou cenu.

Jaké jiné služby tato firma nabízí?

Nábytek Paul není firma, která nabízí pouze nábytek, ale poskytuje i stěhovací službu. Tato stěhovací služba nabízí dva typy aut – nákladní automobil na šest tun anebo dodávku. K těmto autům si samozřejmě můžete povolat počet osob, který potřebujete. Všechny informace i s ceníkem jsou také na internetových stránkách této firmy.

Je zde nějaká výhoda?

Nábytek Paul si cení každého zákazníka, který prodejnu navštíví, a proto je zde několik typů zákaznických karet, aby si každý mohl najít tu svou slevu.

Prvním typem je zákaznická karta pro novomanžele, protože ti si chtějí nejčastěji vybavit své bydlení a zároveň dají mnoho peněz do svatby a na nábytek už jim tolik nezbude, tato karta jim poskytne slevu 11%. Novomanžely je myšlen pár, který je spolu oddán nanejvýš rok a důkazem je oddací list. Další je karta na desetiprocentní slevu pro každého, ale platí pouze na zboží, které není zlevněno, a proto je zde i taková karta, která sice poskytuje pouze pět procent slevy, ale na veškeré zboží a to i na to zlevněné. A posledním typem zákaznické karty je ta, která nabízí dvacet pět procent slevy pro toho zákazníka, který má právě narozeniny, jako důkaz slouží občanský průkaz.

Kde se mohu s nábytkem Paul seznámit?

Nábytek Paul se každoročně účastní výstav nábytku, kde svým zákazníkům ukáže nábytek, který poskytuje, aby si lidé mohli nejprve prohlédnout kvalitu a cenu nábytku. Samozřejmě, že nábytek lze zakoupit i přímo na výstavách a dokonce bývá levnější.