By: seier+seier

Peníze řešíme všichni a to nejen při každodenních nákupech, ale i při mimořádných vydáních a ziscích. Chcete-li prodat dům, nebo kupříkladu pronajmout byt v Brně, než se obrátíte s prosbou o pomoc na realitní kancelář, určitě se pokuste sehnat si kupce, příp. podnájemníky sami.

Má to několik výhod:

  • ušetříte finanční prostředky, které budete moct investovat jinam
  • osobní jednání je vždy lepší, než zprostředkované, zvláště v případě hledání podnájemníků si sami vyberete, kdo působí důvěryhodně a koho byste naopak do vaší nemovitosti raději nechtěli
  • můžete získat nové přátele, se kterými se budete rádi vídat

Jak co nejlépe prodat nebo pronajmou nemovitost?

První možností je zeptat se známých a kamarádů v zaměstnání, ve škole, ale taky přes sociální síť, která zaručí rychlé šíření vaší nabídky.

Pokud známí nevědí o nikom, kdo by měl zájem, nebo nechcete, aby o prodeji či pronájmu vědělo vaše nejbližší okolí, nabízí se inzerce nemovitostí. Spousta rodin či jedinců, kteří hledají byt nebo rodinných domů vědí, že seženou-li si nemovitost sami, bez využití realitní kanceláře, uspoří značnou sumu peněz. Proto inzerci pozorně denně sledují.

Další možností je inzerce v rádiu, v oblastní televizi daného města, roznosem letáčků, které si sami vyrobíte…

Jednoduché podávání inzerátů

Chcete-li pronajmout byt bez realitky, pouze s přispěním inzerce, nemusíte se bát zdlouhavých vyplňování. Přehledný formulář na webových stránkách www.realitnirevoluce.cz vyplníte během chvíle a tím si otevřete bránu k inzerování na 60 nejvýznamnějších realitních serverech u nás. Jmenujme např. Reality.iDNES, Avízo, RealityMIX, Annonce, České Reality a jiné. Najdete zde i užitečné rady, jak napsat poutavý a ucelený inzerát, který bude obsahovat vše, co zájemce zajímá.

Inzerujte i vy na www.realitnirevoluce.cz a staňte se jejich spokojenými klienty, tak jako spousta jiných před vámi.