By: Imobiliária THÁ

Reality patří mezi jeden z lukrativních oborů, co se týká zaměstnání. Pokud se vyplatí v nějakém oboru podnikat, tak jsou to právě reality. Podnikání v realitách není nijak složité. Nejčastěji podnikají v realitách bývalí realitní makléři. Takto dokážou nejlépe zhodnotit své znalosti a získané zkušenosti.

Mezi jednu z nejlepších realitních kanceláří v České republice lze zařadit Dům realit. Především díky svému přístupu ke klientům si realitní kancelář Dům realit vybudovala široké spektrum spokojených zákazníků. Disponuje vysokým potencionálem a sofistikovanými metodami. Právě sofistikované metody a vstřícný přístup umožňuje firmě plnit rozmanitá přání klientů. Řídí se v duchu myšlenky: „Nesnažte se stát člověkem, který má úspěch, raději se snažte stát člověkem, který má hodnotu.”

Uvažujete li o koupi, prodeji či pronájmu bytu, rodinného domku, neváhejte a obraťte se na Dům realit. Pomůže vám nejen s výběrem, ale zařídí i kompletní právní servis. Naleznou vám bydlení přesně podle vámi zadaných kritérii. Udělají vše, co bude v jejich silách pro vaši spokojenost.

Dům realit je jednou z největších franšizingových realitních sítí v České republice. Dbá na dodržování vysokých etických standardů u všech svých zaměstnanců i obchodníků. Firma pracuje na základě konceptu „ Sucess fee“. Tento koncept spočívá ve sdílení společného úspěchu. Má velmi rozsáhlou celorepublikovou síť profesionálních realitních makléřů a mentorů.

Ke své podnikatelské činnosti využívá veškeré moderní metody, postupy a procesy, které jen ve třetím tisíciletí nalezneme. Dům realit se dokáže flexibilně rozhodovat a přizpůsobovat aktuálním potřebám nejen klientů, ale i trhu s nemovitostmi. Je členem České realitní komory. Česká realitní komora dohlíží na činnost v oblasti realit. Dá se konstatovat, že Dům realit byl spolu zakladatelem České realitní komory.

Realitní makléři pracující pro Dům realit musí mít vysoké pracovní nasazení, neustále jsou vzdělávání v oblasti nemovitostí a jsou vstřícní. Posláním je zabývání se zprostředkováním prodeje domů, bytů, pozemků, komerčních prostor, rekreačních oblastí, chat. Pro poradenství ohledně prodeje či koupě bytů a domů je k dispozici přes 500 realitních makléřů, kteří se vším ochotně poradí. Realitní tým Domu realit pro rozvoj se skládá ze špičkových partnerů v oboru realit, kteří mají dlouholeté zkušenosti nejen s realitami, ale i s manažerskými dovednostmi.

Spolupráce s Domem realit ať už při prodeji, koupi nebo pronájmu bytů, domů, kanceláří je velmi výhodná. Nejen, že máte zaručené rychle vyřízení vašeho požadavku, ale získáte i jiné výhody. Mezi tyto výhody patří inzerce inzerátů na různých webech, spolupráce s profesionálně proškolenými makléři, komunikace mezi jednotlivými pobočkami domu realit. Je jedinečnou realitní společnosti na českém trhu s nemovitostmi.

Ovšem na Dům realit se nemusíte obracet jen při prodeji či hledání vhodné nemovitosti. Na Dům realit je možné obrátit se i v případě hledání zaměstnání. Z důvodu neustálého rozšiřování dochází k přijetí nových realitních makléřů. Můžete tak získat kvalitní zaměstnání ve stabilní firmě.

Dům realit má své pobočky po celé České republice. V případě potřeby koupě či prodeje bytu se na něj neváhejte obrátit.