Máte před sebou rekonstrukci vašeho bytu? Či plánujete vyměnit staré lino a koberce za elegantní typ podlah? Pak se podívejte na quick-step podlahy nabízené v sortimentu společnosti Keramika Soukup. Ty jsou vyrobeny z kvalitních surovin, jejich životnost je tedy dlouhá. Poskytovaná záruka je navíc zajištěna po dobu 25 let, což málokterá konkurence nabízí.

20140929123227A čím jsou quick-step podlahy tak výjimečné? Jejich jádro je vyrobeno z kompozitního dřeva, což zaručuje dlouhodobou stabilitu a životnost podlah. Povrchová úprava je navíc navržena tak, aby byla zajištěna maximální ochrana proti poškrábání, skvrnám či jinému opotřebení, a velké množství různých dekorů zajišťuje i těm nejnáročnějším zákazníkům snadný výběr.

Na internetových stránkách Keramiky Soukup www.keramikasoukup.cz naleznete hned tři typy quick-step podlah, a to Laminate, Parquet a Livyn. Laminátové podlahy mají krásný přírodní vzhled a jsou obohaceny o extra ochrannou vrstvu. Tato technologie jim zajišťuje vynikající odolnost proti poškrábání. Dřevěná podlaha quick-step je ošetřena 7 vrstvami ředitelného laku, který je navíc odolný vůči UV záření. Matný vzhled je dosažen dvěma vrstvami speciálního oleje, čímž podlaha získává krásný autentický nádech. Vinylové podlahy lákají svým přirozeným vzhledem, praktičností a tichostí. Jsou měkké, pohodlné na chůzi a minimálně hlučné. Při chůzi své kroky tedy téměř neslyšíte. Všechny tři typy quick-step podlah patří mezi zákazníky do kategorie vysoce oblíbených, podívejte se tedy na jednotlivé typy a vyberte si ten, který se nejvíce shoduje s vaší představou. Zútulněte vaše bydlení díky zboží od společnosti Keramika Soukup a pořiďte si kvalitní podlahy s dlouhou životností a přírodním stylem.