Chcete mít doma dobrého pomocníka na zahradu, do altánku i do kuchyně? Měl by to být originální kousek, který vám pomůže připravit pokrmy chutně a zdravě? Pak si určitě pořiďte elektrický gril a raclettovač ECG. Pořiďte si ideální věcičku na grilování s rodinou či přáteli. Dopřejte si kvalitu, kterou vám elektrický gril stoprocentně dá.

Jakou výhodu vám toto nabízí?

Výhod má tento produkt velmi mnoho. Rádi vám je zde představíme.

  • Grilovat můžete i bez briket a bez plynu. Stačí, když budete mít v blízkosti zásuvku, do které si gril budete moci zapojit a je to.
  • Součástí balení je 8 různých pánviček. Připravit si tak můžete naprosto vše. Ať už rozpečený sýr, maso, ryby, brambory, nebo zeleninu.
  • Díky izolaci rukojeti můžete pánvičky volně přenášet bez toho, abyste si způsobili újmu. Velmi pohodlně a snadno si tak připravíte špízy, maso, raclette a mnoho dalšího na co máte chuť. Grilovat se dá i kukuřice, přidat si na gril tedy mohou samozřejmě i vegetariáni. Velmi chutná je i bagetka, kterou si na gril dáte na chvíli rozpéct.

Uvidíte, že gril najde u vás doma uplatnění a to nejen v létě.

Produkt je přenosný a tak si jej můžete vzít na zahradu, na balkon, nebo jej nechat v kuchyni. Termostat je plynule regulovatelný a provedení grilu je černé. Signalizace provozu na grilu. V balení najdete i špachli.

Elektrické grily se stali velmi populárními a to díky tomu, že jsou přenosné, můžete je využít všude a navíc s nimi připravíte zdraví pokrm bez toho, abyste museli použít olej. Také vám umožní připravit netradiční pokrmy, jež oceníte díky jejich originalitě. Pokaždé můžete své rodině, či známým, nabídnout něco jiného a ozvláštnit tak vaší kuchyni. Příprava je snadná a snadná je také údržba.

Pořiďte si i vy elektrický gril s přírodním kamenem a 8 dalšími pánvičkami.