Většina z nás má žaluzie a další stínicí techniku spojenou pouze s chráněním interiéru před sluncem, ostrým světlem, UV zářením a teplem. Jenomže ony toho umí mnohem více. Víte, čím vším vás příjemně překvapí?

Hezké a funkční venkovní žaluzie

Dříve byly venkovní žaluzie využívány spíše na administrativních budovách a podobných komerčních domech. Protože jsou ale velmi příjemné na pohled a také plní vícero funkcí, jsou čím dál víc oblíbené i na oknech rodinných domů, bytů nebo třeba zimních zahradách.

Nejenže totiž pomáhají s optimálním prostředím v interiéru co se světelných a tepelných podmínek týče, ale skutečně významně ovlivňují šetření energie. Úspory vzniknou i na nákladech za klimatizaci.

Další skvělou funkcí je snížení hladiny hluku přicházejícího z venku. To oceníte jak v noci u frekventovaných komunikací, tak v případě, že se chcete ve dne vyspat po noční. Samozřejmě váš pokoj také příjemně zastíní.

Nesmíme opomenout, že je díky venkovním žaluziím Isotra náš příbytek bezpečnější, protože jsou vyráběny z kvalitních materiálů, které minimálně nechtěné návštěvníky zbrzdí a tak napomohou k tomu, aby si někdo všimnul, že se děje, co nemá, anebo je úplně odradí od lupu.

Díky vlisované gumě je jejich ovládání tišší a nehlučí ani při větrném počasí. Možné je si pořídit také elektronické ovládání, které velmi zkomfortní život.

Design pro nejnáročnějšího klienta

Díky velké nabídce barev si vybere skutečně každý zájemce. Můžou vaši nemovitost úplně oživit, rozjasnit, ozvláštnit a to třeba v případě, že zvolíte žlutou nebo modrou barevnou variantu. V případě, že chcete, aby působily decentně a elegantně, sáhněte po šedé, stříbrné či hnědé variantě.

Nebojte se montáže

Montáž vás jistě překvapí jak svou rychlostí, tak snadností. Šikovný kutil ji zvládne sám a pro každý případ je vám k dispozici odborná pomoc. Anebo si jednoduše necháte namontovat žaluzie pracovníky společnosti.

Další stínicí technika Isotra

Společnost Isotra nabízí i další možnosti zastínění, jako jsou vnitřní a látkové systémy, rolety a markýzy.

Obraťte se na ně s žádostí o kvalitní zastínění. Vaše stavba tím získá mnohé!