By: peddhapati

Každý z nás se takřka ze dne na den může dostat do finančních potíží, nad kterými vůbec není snadné vyhrát. Někdo volí pomoc rodiny, někdo se snaží vyřídit půjčku, jenže co když se nemáme na koho v rodině obrátit a banka nám nepůjčí? Právě tady přichází na řadu RN Credit. Je součástí realitní skupiny firem RÁJ NEMOVITOSTÍ působící více než dvacet let na pražském realitním trhu. RN Credit se vám pokusí pomoci s jakoukoli složitou situací! K jejímu kontaktování můžete využít linku zdarma 800 203 211.

Řešení dluhů rychle a jednoduše

RN Credit nabízí produkt s názvem Půjčka bez poplatku. Můžete ji použít např. na zaplacení půjček, které nestíháte splácet a hrozí vám, že přijdete o dům. S touto půjčkou získáte možnost vrátit RN Credit půjčené peníze za 6 měsíců až jeden rok, všechny najednou a vyřešit tak jednou pro vždy všechny své starosti.

Podmínky pro získání Půjčky bez poplatku

Protože jde o nebankovní půjčku, nedochází k prověřování bankovního ani nebankovního registru dlužníků. Stejně tak nemusíte dokládat výši vašich příjmů. Společnost pouze vyhodnotí vaši situaci a to, zdali budete schopni půjčku splácet. Důležitá je zástava na vaši nemovitost ve výši od 100 000 Kč.

Jak rychle dojde k vyplacení půjčky?

Na finance se můžete těšit do 14 dnů od podepsání smlouvy. Společnost vyplácení nijak neprodlužuje, snaží se vyjít klientům co nejvíce vstříc.

Nejdříve se můžete objednat do bezplatné právní poradny, která je zdarma a kde vám finanční poradcové navrhnou varianty, jak vám mohou pomoci. Schůzka je nezávazná, k ničemu se jejím smluvením nezavazujete!

Na webových stránkách www.rn-credit.cz můžete zanechat i rychlý nezávazný kontakt. Uvedte pouze, zda máte byt, dům, pozemek nebo jinou nemovitost, potřebujete-li půjčku od 100 000 Kč nebo výkup nemovitosti a zanecháte spojení na vás. RN Credit vás co nejdříve kontaktuje.

Vyřešte i vy potíže s financemi a oslovte RN Credit. Do dvou týdnů můžete mít po starostech!