Potřebujete pomoct s projektováním otvorových výplní, hledáte spolehlivou firmu, která vám dodá a namontuje do vašeho domu kvalitní a přesně sedící okna a dveře? Máte zájem o zimní zahradu? Společnost DAFE-PLAST nabízí svým zákazníkům širokou nabídku služeb, které promění váš dům v útulný domov.

Dlouhá tradice, kvalitní služby

Společnost DAFE-PLAST Jihlava má velkou tradici sahající až do roku 1992. Zabývá se montáží plastových a hliníkových oken a také realizací zimních zahrad. Mezi jejich služby patří také poradenství v oblasti projekce související s otvorovými výplněmi.

Kvalifikovaný výrobní a montážní tým zaručuje bezchybnou a profesionální instalaci jakékoliv zakázky.

Plastová okna pro každý dům

DAFE-PLAST je předním výrobcem plastových oken a dveří, jež vyrábí z profilů německé firmy REHAU, která patří mezi světové jedničky v oboru.

Všechna okna jsou osazena speciálním kováním ROTO. Toto kování zajišťuje perfektní a bezchybnou funkci a spolehlivost po dlouhá léta.

Pokud máte nějaké dotazy, domluvte si osobní návštěvu kvalifikovaného pracovníka, který vám se vším pomůže. Na plastová okna společnosti DAFE-PLAST je navíc prodloužená záruka 5 let.

Zimní zahrada zkrášlí váš dům

Dnes si může zimní zahradu dovolit téměř každý. Jestli si rádi užíváte krásných slunečních paprsků, které jemně pronikají do vašeho domu, je správnou volbou využít některou z místností jako zimní zahradu. Pokud však hledáte precizně těsnící okna s dlouhou životností, obraťte se na společnost DAFE-PLAST, která zajistí vše potřebné.

Jestli jste se již rozhodli pro realizaci vaší zimní zahrady a zajímá vás cena celkové realizace, využijte speciálního konfigurátoru, který vám umožní namodifikovat si vlastní představu. Díky této aplikaci můžete zjistit rámcovou cenu celé realizace.

Máte-li zájem o prohlídku těch nejlepších produktů firmy DAFE-PLAST, navštivte showroom v Jihlavě, nebo si rezervujte prohlídku a nechte se provést kvalifikovaných pracovníkem, který se bude věnovat speciálně vám.