Bydlet se dá různými způsoby. Aby se vám žilo skvěle, je třeba nad výběrem nemovitosti a místa, kde se nachází, velmi přemýšlet. Abychom vám tuto starost ulehčili, představujeme vám zajímavý projekt, který nabízí komfortní bydlení v luxusních bytech ve velmi atraktivní lokalitě. A pozor – za velice výhodnou cenu!

Viladomy v nádherné lokalitě blízko Prahy

Pokud má být bydlení spokojené, je třeba, aby splňovalo hned několik kritérií. Důležité je prostorové řešení bytu, které musí nabídnout každému členovi rodiny dostatek soukromí. Druhým důležitým kritériem je lokalita. Je třeba, aby místo mělo kompletní občanskou vybavenost a bylo dobře dopravně dostupné. Pozor byste si měli dát také na možnosti kulturního a sportovního vyžití. To vše a ještě o trochu více dokonale splňuje projekt byty Praha 9 V Čeňku, který vznikl zásluhou developerské společnosti Sekyra Group.

domrea_sekyragroup

Bydlení s řadou výhod

V rámci projektu vznikly 3 dvojice bytových domů, které nabízí celkem 53 bytů. Úžasné je, že domy a byty splňují náročné nízkoenergetické standardy. Domy mají zesílené zateplení a úniku tepla z objektu efektivně zabrání sedmikomorová izolační trojskla v oknech. Každý díky tomu může bydlet v moderním bytě, v lukrativní lokalitě nedaleko Prahy a přitom ještě výrazně ušetřit na nákladech na bydlení. K dispozici jsou byty o dispozicích 1+kk a 3+kk, i několik super prostorných 4+kk. Potěší, že k bytu patří podzemní garáž. Díky tomuto projektu dostává bydlení v Praze nový rozměr – dokazuje, že se dá bydlet krásně, levně a přitom ve spojení s velkoměstem.

httpv://www.youtube.com/watch?v=g6XYhC-vKEM

TIP – hledáte výhodný prodej bytů v Praze? Podívejte se na nabídky developerů, mají rozhodně co nabídnout.

A ještě jedna rada, developerská společnost Sekyra Group nabízí klientům dokonce i pomoc při vyřizování hypotéky, čímž je možné získat výhodnější podmínky. Pokud si však chcete nejprve spočítat možnosti hypotéky v klidu domova, stačí postupovat podle tohoto návodu.