Jestliže trávíte sezením velkou část dne, určitě chcete, aby vám byla kancelářská židle oporou. Díky bohaté nabídce, kterou přináší společnost Alba, si ten správný model vybere každý zájemce.

Kancelářská křesla v mnoha podobách

Společnost Alba nabízí mnoho kancelářských židlí a křesel. Klasikou v tomto odvětví je kancelářská židle Diana. Může být vybavena mechanikou synchronní, asynchronní či mechanikou kloubovou. V základním vybavení nechybí plastový černý kříž, kolečka a plynový píst. Budete-li si přát, je možné židli vybavit ergohrbem a jinými volitelnými doplňky. Nosnost židle Diana je 120 kg.

Dalším velmi kvalitním je kancelářské křeslo Merli. Je celočalouněné ve dvoubarevném provedení a vyniká výbornou ergonomií sezení. Můžete si vybrat mezi mechanikou “základní“ s blokací v základní poloze a mechanikou “assistblock“ s blokací ve zvolené pozici. Nechybí pevné čalouněné područky, plynový píst a nylonový kříž s kolečky. Nosnost toho křesla je úctyhodných 130 kg! Ze čtyř barevných variant si zajisté vyberete tu, která vám bude nejvíc sympatická.

Na obě židle získáte záruční dobu dva roky.

Proč právě Alba CR s.r.o.

Jde o nejvýznamnějšího výrobce v oboru kancelářského sedacího nábytku. Je cenově dostupná a její rozmanitost přináší uspokojivé produkty i těm nejnáročnějším zákazníkům. Společnosti jde jak o zdravé a kvalitní sezení, tak o vzhled a celkový estetický pohled.

Navštívit můžete některou ze čtyř poboček společnosti. Najdete je v Škvorci – Praze východ, Brně, Ostravě i na Slovensku v obci Bučany.

Rozhodnete-li se pro kancelářské židle či křesla od společnosti Alba, získáte dobrého partnera pro zdravé sezení a budete mít zaručen servis, který mnohdy chybí. Společnost Alba vám židle upraví dle vašich požadavků a to vše ve vysoké kvalitě.

Alba, to je kvalita, přijatelná cena a záruka spokojenosti v malých pracovnách i velkých kancelářích.