Investice do nemovitosti je rozhodně správnou volbou!

V dnešní době, kdy se trh neustále mění a téměř vše může prakticky ze dne na den ztratit svou hodnotu, je velmi složité najít prostředek k výhodnému investování. Ačkoliv jedna opravdu výhodná investice tu je? Tou investicí je nákup nemovitosti. I v dnešní nejasné době je investice do nemovitosti velmi rozumná. Pozemky i stavby neustále zvyšují svou hodnotu.

Dlouhodobá investice s vysokým ročním výnosem

nemovitost_detail_galerie_big_tmb_172Na rozdíl od nákupu akcií, měn nebo státních dluhopisů si na nemovitost můžete fyzicky sáhnout. Můžete dokonce ovlivňovat její zhodnocování a výnos. Výnos z nemovitostí se zpravidla pohybuje ročně mezi hranicí 5-10%. Investování do nemovitostí je výhodné zpravidla ve větších městech, kde je vysoká poptávka po bydlení. Vlastník nemovitosti si sežene podnájemníky, kteří budou vlastně splácet svými nájmy danou nemovitost. Velká poptávka je v současnosti například v Olomouci.

Proč Olomouc?

Olomouc je jedním z českých větších měst, kde je na realitním trhu stále vysoká poptávka. V porovnání s ostatními českými městy této velikosti je výhodné i pro investory. Ceny pozemků a nemovitostí jsou zde nižší. Nemáte dostatek zkušeností s investicí do nemovitostí a chcete si být jistí, že váš nákup se opravdu zhodnotí? V takovém případě se raději obraťte na specialisty. Může vám například pomoci realitní kancelář v Olomouci. Která?

Zkušenou realitní kanceláří v Olomouci je Musil Reality

V Olomouci sice působí hned několik realitních kanceláří, ale jen málo jich je dostatečně zkušených a ne všechny nabízí tak komplexní služby, jako právě Musil Reality. Tato realitní společnost specializovaná na oblast Olomouce byla založena již v roce 2003 a má tedy více, než desetileté zkušenosti. Nabízí mnoho služeb, včetně financování a pojištění nemovitosti, při investičním nákupu. Pro investice do nemovitostí má dokonce připraven speciální balíček s názvem Rentiér.