By: Louise Cohen

Pokud máte zahradu, máte na ní určitě i zahradní nábytek nebo se jej právě chystáte koupit. Jaký nábytek vybrat? V první řadě byste měli mít na zahradě altán, kde si posezení uděláte a který bude krytý. Díky tomu budete moci venku posedět jak za deště, tak i tehdy, budete-li se chtít schovat před sluncem. Díky altánu z masivu získáte kvalitní a krásné posezení, které vám vydrží několik let. Jediné, co je nutné, je čas od času natřít altán, o víc se starat nemusíte. Do altánu je pak třeba samozřejmě posezení.

Jaké posezení vybrat

Především takové, které bude k pergole či altánu ladit a mělo by být vyrobeno ze stejného materiálu a také mít stejnou barvu. Altán spolu s posezením budou tvořit dokonalý celek. Ten si můžete pak krásně vyzdobit květinami a také různými doplňky, což vypadá velmi pěkně.

Altán i posezení si můžete koupit jako již hotový, nebo si nechat od truhlářů vyrobit zahradní nábytek na míru. Nechat postavit si také můžete zahradní domky, které mohou sloužit jak dospělým, tak i dětem. Na zahradě můžete mít boudičky pro psy. I ty si můžete nechat vyrobit podle vašich představ.

Dětem pak na zahradu můžete nechat vyrobit různé dřevěné houpačky, kolotoče, lavičky a stoly a rozhodně se dá nábytkem z masivu udělat spousta zajímavostí a praktických věcí pro vaši zahradu. Vyrobit si můžete i zajímavé květníky, do kterých si můžete zasadit letní květiny, ale i stromky.

Doporučujeme vám projít si různé stránky a hledat na nich inspiraci. Jistě se vám bude líbit něco, co vám na vaší zahradě ještě chybí a moc rádi byste to tam přitom měli. Kvalita, kterou masiv nabízí vám zajistí dlouho životnost a vy se tak budete moci radovat ze svého zahradního nábytku spousty let. Na svou zahradu si tedy vyberte kvalitu a tou nábytek z masivu rozhodně je.