Ten, kdo se rozhodl pro zřízení si podniku, nebo potřebuje pro svou rozrůstající se společnost nové, větší či reprezentativnější prostory, hledá nejlepší možné řešení, jaké náš trh nabízí. Aby bylo vaše poohlížení se co nejefektivnější, a ideální kanceláře k pronájmu jste našli co nejdříve, navštivte webové stránky Officemap.cz. Nejenže je vyhledávání velmi přehledné a snadné, ale prostory, které vás zaujmou, si můžete ukládat i sdílet je s ostatními.

Přednosti portálu Officemap.cz

Jestliže se na stránkách Officempa.cz zaregistrujete, získáte mnoho výhod. Pronájem kanceláří i dalších prostor si můžete přehledně porovnat a to ve všech kritériích. Využít můžete i osobní poradenství, které vám nabídnou poradci společnosti. Doporučí vám nabídku dle vašich potřeb a představ, podle místa působení společnosti, ceny, velikosti atd. Záhy zjistíte, že žádná kritéria, která by měla splňovat vaše nebytové prostory Brno nebo Praha, nejsou nesplnitelná.

Nechte se inspirovat

Skutečné příklady jsou těmi nejlepšími způsoby, jak se přesvědčit o kvalitě poskytovaných služeb. Podíváme-li se na pronájem kanceláří, mohli bychom sáhnout po následující:

Obchodní i kancelářské plochy o rozloze 33 000 m2 nabízí Brno Bussines Park. Nachází se na Londýnském náměstí 1-6 v Brně. Jde o komplex 4 administrativních budov, které jsou flexibilně členěny a nabízí 730 parkovacích míst. Budovy disponují záložním generátorem, optickým kabelem, zdvojenou podlahou, chlazením, topením, otevíratelnými okny, sníženými podhledy se světly, ostrahou vstupu non-stop, přístupem s vstupními kartami i recepcí. Po přihlášení se na stránky Officemap.cz zjistíte více o ceně nájemného i prostorech k dispozici.

Hledáte-li kanceláře k pronájmu v Praze, zaujmout by vás mohl River Garden II & III. Nachází se na Rohanském nábřeží 21 na Praze 8. K obsazení je plocha o rozloze více než 22 000 m2. Najdete zde i obchody, sklady, terasy, banky, hotely a jiné, i 380 míst k parkování. River Garden II & III byla vystavěna ve shodě s certifikací BREEAM „Very good“ pro udržitelné budovy.

Podlaha je zdvojená s podlahovými krabicemi, snížené podhledy mají zabudované osvětlení, nechybí klimatizace, otevíratelná okna, venkovní žaluzie, optický kabel, vstup na karty a jiné.

Prohlédněte si kompletní nabídku na Officemap.cz a uspokojte své požadavky po kvalitních prostorech pro vaše podnikání.