By: julie

Jaro v plné síle zde a vy byste to doma chtěli nějak oživit a dodat bytu nový šmrnc? Každý občas máme představy o tom, jaké to doma mít a občas bychom to rádi změnili.

Jak obléci byt do nového kabátu bez toho, abychom museli vyhazovat spousty peněz? Pokud chcete novou barvu místnosti, tak určitě není potřeba místnost celou kompletně malovat, ale stačí, když koupíte na jednu stěnu zajímavou tapetu, nebo když koupíte samolepku na zeď. Výběr na trhu je skutečně velký a koupit samolepky na zeď můžete například v Kiku, kde skutečně nestojí tolik. Sehnat se dají také v hobby marketech. Samolepky či tapety můžete dát kamkoliv, a když vás přestanou bavit, tak je jednoduše strhnete. Po samolepkách pak na zdi nezůstane žádná stopa. Po tapetách potom může, záleží na tom, jaké tapety použijete a také jaké k nim použijete lepidlo.

Chcete-li pozměnit interiér k nepoznání a přitom velmi snadno a rychle, pak si pomozte polštářky, závěsy, přehozy…. Ty můžete mít na každé roční období  jiné. Možná vás to v prvním momentě ani nenapadne, ale k výrazné změně tímto rozhodně přispějete a váš domov to změní k nepoznání.  Uvidíte, co dokáže kus látky za změnu ve vašem bytě a jak oživí celý interiér.

Krásné jsou také kytičky, které si nakoupíte na jarní období a vyzdobíte jimi svou domácnost. Koupit si můžete primulky, narcisky, tulipány a jiné jarní květiny, které rozzáří a zútulní nejen interiér, ale také exteriér. Vše toto potom doladí dokonalá jarní výzdoba z větviček, které kvetou, nebo jsou čerstvě olistěné. Ty si můžete dát jak za okna, tak do bytu a dýchne na vás skutečně atmosférou jara.

Jaro patří k nejkrásnějším obdobím, co se barevnosti týče. Sáhnout při výzdobě můžete po jakékoliv barvě a po různých barevných kombinacích, protože jaro a barvy, jdou neodmyslitelně k sobě.