domrea.cz_rea-karcher_cz_nahledovy

Každý z nás chce udržet domácnost čistou a elegantní. Velmi důležité je, jak a čím provádíte úklid. V dnešní době není problém na trhu najít velké množství čističů a pomůcek, které čističe využívají. Velké množství těchto čističů je ale na chemické bázi. Tím pádem nejsou šetrné k životnímu prostředí ani k samotným povrchům. I čistě přírodní látky mohou být v domácnosti pro čištění velmi efektivní – například pára.

Velká síla páry a naprostá zdravotní nezávadnost

Pára je pro čištění domácností považována za ideální čistidlo stále častěji. Jedná se o čistě přírodní produkt, který tedy není nijak škodlivý k životnímu prostředí a nijak neškodí čištěnému materiálu. Navíc je velmi levná. Vaší jedinou investicí je nákup stroje, který pracuje s párou a nemusíte investovat několik set nebo tisíc korun ročně do drahých čističů. Díky zvýšenému zájmu o parní čištění se stále více firem v této oblasti začíná specializovat. Jedním z největších specialistů na čištění párou je Kärcher Praha.

domrea.cz_rea-karcher_cz_01

Kärcher jako zkušený výrobce strojů pro parní čištění

Zřejmě nejznámějším produktem společnosti Kärcher jsou vysokotlaké vodní čističe. V této oblasti nabízí Kärcher širokou nabídku čističů pro domácnosti i pro profesionální využití. Kärcher je také specialista na čištění párou a i v této oblasti nabízí produkty nejvyšší kvality. Stačí se podívat do nabídky specializovaného prodejce této značky na našem území – společnosti REA- Kärcher nebo přímo navštívit jejich pobočky Kärcher Olomouc, Praha nebo Šumperk.

domrea.cz_rea-karcher_cz_02

Jaké stroje na páru jsou v nabídce?

Základem parních čističů v nabídce Kärcher jsou jednoznačně parní vysavače. Ty jsou schopné vyčistit všechny druhy koberců od prachu, skvrn a jiných nečistot. Kromě koberců si šetrně poradí i s vyčištěním čalounění a všech ostatních druhů podlahových krytin především díky široké nabídce příslušenství. Kärcher nabízí i parní stanice pro dokonalé vyžehlení vašeho oblečení. A pro čištění oken je v nabídce také AKU stěrka Kärcher. Jak si vedla AKU stěrka Kärcher v testu čištění oken, se můžete podívat v tomto článku.