Firma Hencel nábytek má pro zákazníky plno výhod oproti jiným prodejnám. Zaručují svým zákazníkům ten nejlevnější nábytek. Firma sleduje na srovnávači cen, jaké ceny mají jinde, a okamžitě se podle toho zařídí. Takže s klidem mohou tvrdit, že jsou nejlevnější na nábytkářském trhu. Při zakoupení nábytku přes 20 000 Kč dovezou nábytek domů.

Firma Hencel má tři kamenné prodejny. Tam si mohou zákazníci sami vyzkoušet, který nábytek se jim líbí nejvíce. Zkouší si sednout na židle, na sedací soupravy, nebo si lehnou na postel, aby zjistili, kde se jim nejlépe leží. Samozřejmě, že je možné si nábytek Hencel objednat s pomocí internetu. Tuto možnost využívá stále více lidí. Je to pohodlné, nemusíme nikam jezdit, a doma u počítače v klidu můžeme vybírat.

Nemusíme se tak podřizovat otvírací době, a v kteroukoliv hodinu si nábytek objednáme. Hencel nábytek je na trhu přes dvacet let, takže jejich zkušenosti jsou opravdu bohaté. Za tu dobu mají mnoho spokojených zákazníků. Jejich nábytek splňuje všechny podmínky moderního bydlení. Kvalitní zpracování je u nich samozřejmostí. Hencel nábytek uspokojí každého zákazníka. Mají tak velký výběr, že si opravdu každý vybere. Můžeme se o tom přesvědčit na internetových stránkách.

Hencel nábytek nabízí i krásné dětské pokoje

Každé dítě touží po svém dětském pokoji, který by užíval sám, nebo se sourozencem. Děti mají rády barvy, tak jim dopřejeme barevný nábytek. Dětský pokoj je možné pořídit postupně, po jednotlivých kusech nábytku, nebo koupit najednou celý dětský pokoj. Vždy je lepší druhá varianta, protože se tak můžeme spolehnout na to, že barvy nábytku budou mít stejný odstín.

Každé dítě potřebuje ve svém pokoji hlavně postel, která musí být dostatečně velká. Již děti od dvanácti let by měly mít postel pro dospělého. Určitě nevyhovující je válenda, která je osmdesát centimetrů široká. Postel má mít samozřejmě kvalitní rošt, a také na matraci hodně záleží. Ta má být odvětratelná, a když má snímatelný potah, aby se mohl vyprat, je to ještě lepší. Na kvalitě matrace bychom určitě neměli šetřit.

Vzhledem k tomu, že děti tráví dost času v posteli i mimo spaní, třeba sledováním televize, nebo se v posteli učí. Dalším potřebným vybavením dětského pokoje je psací stůl. Hencel nábytek prodává i stoly takzvaně rostoucí s dětmi. Podle toho, jak dítě roste, se dá nastavit výška psací desky. Je to velmi výhodné, protože takto nemusíme po několika letech kupovat stůl nový, a tím ušetříme peníze.

Potřebný nábytek do dětského pokoje

Samozřejmě, že záleží na tom, jakou židli svému dítěti pořídíme k psacímu stolu. Nikdo nechce, aby se děti u stolu různě hrbily, a ničily si tak záda. Správné sezení u stolu je potřeba učit děti od mala. Jde o to, aby měly rovná záda. Nejlepší je židle na kolečkách, u které se dá nastavit výška sedáku. Správné sezení na židli je, když jsou nohy na podlaze, v kolenech by měl být pravý úhel. Podstatná část stehen má být na sedáku. Dost důležité jsou i područky. S nimi se snižuje zatížení na páteř. Nesmíme zapomínat ani na pohodlí dítěte.

Hencel nábytek prodává do dětských pokojů i moc hezké skříně. Úložný prostor je nutný. Je potřeba místo na ošacení, ale i na hračky. Už od mala se tak dítě učí uklízet si své věci. Uzavíratelná skříň je praktičtější, než police, nebo regály. Tam se na hračky zbytečně práší. Už tříleté dítě je schopno se učit uklízet svoje hračky. Úložných prostor není nikdy dost. Hodí se určitě i skříňky, nebo komody. Nesmíme ovšem zapomínat, že děti potřebují v pokojíčku prostor na hraní. Takže množství nábytku je nutné přizpůsobit velikosti pokoje. Vždycky musí zůstat dost místa na hraní. Každé dítě si rádo hraje na zemi, a s tím musíme počítat.