Léto přináší spoustu krásných dnů, během nichž pořádají společnosti pro své zaměstnance teambuildingové akce na stmelení vztahů. Stejně tak pořádaní rodiny narozeninové party dětem, obce oslavy výročí jejich založení nebo akce k jiným příležitostem, které se v nich odehrávají. Dnes již běžnou součástí těchto akcí, party a oslav jsou nejrůznější atrakce, které přispívají k náramné zábavě nejen pro nejmenší, ale i pro dospělé. Chcete-li i vy obohatit připravovanou akci o skvělé atrakce pro děti, soutěžní, nafukovací atrakce a podobně, mnoho druhů tohoto vybavení nabízí půjčovna atrakcí.

Dětmi to nejoblíbenější

Atrakce na dětské dny, které patří k těm nejúspěšnějším a zamilovávají si je menší i větší ratolesti, jsou bezesporu nafukovací atrakce – hrady a skluzavky. Děti se na nich dokáží bavit dlouhé hodiny a rodiče si mohou vychutnat sváteční atmosféru plnými doušky. Pronájem atrakcí tohoto typu není nákladný, pohybuje se od 4 600 Kč bez DPH do 5 hodin produkce. Za spokojenost a radost mnoha dětí tato investice rozhodně stojí.

Dospělí taktéž nepřijdou zkrátka

Jak již bylo řečeno, baví se rádi i dospělí a s tím půjčovna atrakcí počítá. Nabízí mnohé simulátory, např. Formule 1, ale také adrenalinové atrakce jako jsou bungee trampolíny, úspěch sklízí i siloměr kladivo, rodeo elektrická láhev nebo laserová střelnice pro až šest hráčů. Nejen muži, ale i ženy zažijí spoustu legrace i sportovního vyžití u hraní lidského stolního fotbalu – Maxi fotbálku. Cena za produkci do pěti hodin je 11 000 Kč bez DPH. Nabídka atrakcí je skutečně široká a najdete v ní to pravé pro sportovně založené, milovníky soutěžení i adrenalinu. A to ať už jde o ratolesti, nebo dospělé osoby.

Neváhejte a rezervujte si vámi vybrané soutěžní atrakce či jiné co nejdříve. S létem je spojených spousty akcí, na které chtějí pořadatelé zajistit tu nejprestižnější atrakci. Tak ať je ta Vámi vybraná k zapůjčení právě v den, kdy ji budete potřebovat.