Vybavením, které bezesporu nesmí chybět v žádné domácnosti, jsou interiérové dveře. Možností, pro jaké se můžete rozhodnout, je v dnešní době skutečně mnoho. Někdo upřednostní klasické provedení, někdo potřebuje ušetřit místo a vybírá proto mezi zásuvnými dveřmi do pouzdra. Další možností jsou kyvné interiérové dveře, které mají také své přednosti. Všechny uvedené typy, ale i bezpečnostní dveře, nabízí česká společnost s mnohaletou tradicí Sapeli.

Kvalita a krásný design

Interiérové dveře Sapeli vynikají precizním zpracováním, moderním designem, který jde ruku v ruce s aktuálními trendy i možností nechat si vyrobit dveře dle vašich představ – dveře na míru. V nabídce produktů Sapeli najdete jednoduché typy dveří, které jsou nestárnoucí a hodí se takřka kamkoli, ale i takové, které vynikají originalitou a netradičním pojetím.

Když máte dostatek prostoru

Pokud vás neomezuje velikost místností, budete zřejmě vybírat z klasických interiérových dveří. Na výběr máte jak plné dveře, tak ty, jež jsou doplněny o průsvitné, prosklené části. Prosklené varianty se hodí do pokojů, kde uvítáte jak průchod světla dveřmi, tak vám nevadí, že bude vidět, že je v místnosti pohyb, nebo světlo. Nejběžněji se používají do kuchyní, chodeb a obývacích pokojů.

V ložnici, dětském pokoji, na toaletě, v koupelně či spíži zpravidla upřednostňujeme plné dveře. Společnost Sapeli nabízí širokou paletu dveří jak na internetu, tak v kamenné vzorkové prodejně. Navštívit můžete např. prodejnu interiérových dveří Hradec Králové, kde si můžete mnohé dveře prohlédnout. Vystavené druhy jsou pravidelně obměňovány, abyste si mohli osahat typy, jež jsou posledním módním trendem.

Je libo lesk nebo mat?

Co se týče materiálů a designu, přijdou si na své všichni, ať už upřednostňujete moderní nebo spíše venkovský styl. Zárukou bohatosti výběru je mnoho variant laminátu, sapelitu, dýhy, nebo již zmiňované verze s vysokým leskem povrchu např. v bílé barvě. Najdete zde i dveře celoskleněné, včetně celoskleněných stěn.

Prodejna v Hradci Králové je klimatizovaná, její plocha je úctyhodných 400 m2. Tým pracovníků je proškolený, hravě zodpoví všechny vaše dotazy a v případě zájmu vám poradí s výběrem nejvhodnějších dveří. Najdete zde krásný program SAPGLAS, zaměřený na celoskleněné stěny a dveře. Nechybí ani rozšířená nabídka kování, možnost vyzkoušet si bezpečnostní dveře s digitálním kukátkem a mnohé další.

Navštivte vzorkové prodejny Sapeli v Hradci Králové, v Pardubicích, nebo si jejich interiérové dveře prohlédněte na internetových stránkách a vyberte si ty svoje. Budete spokojeni s jejich kvalitou, provedením i funkčností, jež vám bude sloužit po mnoho let.