Pokud nutně potřebujete peníze pro své podnikání, tak si pro ně zajděte tam, kde vám ochotně vyjdou vstříc, to znamená do nebankovní společnosti! Vyhnete se tak zbytečně zdlouhavým procesům v bance, kde vám nakonec možná nepůjčí ani korunu.

Dostat se k penězům není leckdy vůbec snadné. A mnohem náročnější to bývá hlavně v době, kdy ty peníze člověk nutně na něco potřebuje. Pak to skoro vypadá jako by se proti nám všichni spikli, protože příjmy jsou nedostatečné a okolo není nikdo, kdo by nám mohl anebo chtěl půjčit peníze. Naši přátelé na tom jsou většinou naprosto stejně jako my sami a banky se k nám otáčejí zády. A vůbec je nezajímá, že podnikání není snadná disciplína. Někdy se faktury zkrátka opozdí a peníze scházejí. A pokud v té době navštívíme banku s tím, že bychom potřebovali půjčku, abychom mohli překlenout nepříznivé období, pak se zpravidla dozvíme, že na to, abychom získali půjčku jsou naše daňová přiznání příliš nízká, a navíc máme třeba i jen malý, naprosto bezvýznamný záznam v registru, se kterým mají bankovní úředníci velký problém.

Jenže co má podnikatel v takové chvíli udělat, když peníze nutně potřebuje?

Musí si požádat o podnikatelský úvěr tam, kde mu ochotně vyjdou vstříc, tedy v nebankovní společnosti!

Nebankovní společnosti mají pro tyto situace mnohem větší pochopení. A to je zřejmě hlavní důvod, proč u nich můžeme snadno získat americkou hypotéku bez dokládání příjmů anebo nebankovní hypotéku bez registru. A s potřebnými penězi v kapse už jde dále všechno mnohem lépe. Nepříjemné období s penězi snadno překleneme a poté máme dost času na splácení půjčky. A každého jistě potěší, že i nebankovní hypotéka může být stejně výhodná jako ta, kterou bychom získali v bance. Úroky jsou na podobné výši a do karet nám hraje dlouhá doba splatnosti, takže se nemusíme bát, že bychom se vystavili zbytečnému riziku a přišli tak o nemovitost, kterou se za svou půjčku zaručíme. Ba ne, podnikat s oporou v podobě nebankovní společnosti je snadné a výhodné, dokonce do té míry, že na banku už si od té doby ani nevzpomeneme.