Bydlete ve svém za „hubičku“

Sháníte byt v Praze? Nevyhráli jste ve sportce, ani jste „nerozbili prasátko“ a přesto chcete bydlet? Řešení existuje. Velmi výhodnou koupi lze pořídit v multifukčním domě, který prohází čtvrtou fází bytové privatizace.

Prodej bytů Praha nabízí k odkoupení atypických bytů 1+kk v základní a plné výbavě za dumpingové ceny. Byty se nachází v osmém patře. Od páté po sedmou etáž už jsou byty do osobního vlastnictví prodané.

Zrekonstruované 1+kk

Základní zrekonstruovaný 1+kk má velikost 31 metrů čtverečních a lze jej pořídit za neuvěřitelných 2,99 milionu korun. Vzhledem k velkému zájmu jsou zájemci po zaplacení zálohy a podpisu rezervační smlouvy zařazeni do pořadníku.

Dům prošel v roce 2012 nákladnou renovací venkovní fasády, včetně zateplení a výměny oken, rekonstrukcí společných prostor i nových rozvodů. K dispozici jsou 3 výtahy. Odhadované měsíční náklady za teplo, vodu, elektřinu, úklid společných prostor, recepci a odvoz odpadu, jsou 2.500 korun, což je v dnešní době naprosto zanedbatelná částka.

Nájemné, co vás nezruinuje

V případě, že kupovat nehodláte, můžete si stálé bydlení v multifunkčním domě alespoň pronajmout. Pronájem garsonky v Praze je ideální pro všechny, kteří nemají finance na složení velké kauce, natož na platbu několika měsíců předem, chtějí bydlet s logistickou dostupností do centra a nechtějí zbytečně platit provizi realitce.

Za kauci pouhých 10 tisíc korun jsou k dispozici garsoniéry a 1+1 se samotným WC, koupelnou a novou kuchyňskou linkou. Pronájem je možný smlouvou na dvanáct měsíců s možností prodloužení. V jedné garsoniéře nebo 1+1 mohou bydlet až 3 osoby. Bytové jednotky jsou optimální pro singles, mladé páry nebo studenty.

Ceny za nájem se pohybují od 12.500 do 14.000 korun měsíčně a patří v Praze mezi bezkonkurenčně nejnižší.