Ekologická výhoda vaší domovní ČOV

Pro likvidaci odpadních vod v domácnosti existuje řada řešení, ovšem domovní čistírna odpadních vod má ekologickou výhodu navíc. Přečištěnou vodu je totiž možné opětovně použít pro různé praktické účely, například pro zalévání zahrady nebo splachování toalety. Před pořízením domovní ČOV je však zapotřebí připravit projekt, s tím souvisí zajištění dobrého projektanta, a dále je nutné vyřídit potřebné formality na úřadech.

S kompletním vyřízením vám pomůže společnost ZAKRA, specialista na domovní ČOV. Její kvalitní projektanti připraví projekt a dojednají za vás i náležitosti na úřadech. Odborníci z firmy ZAKRA umí řešit všechny typy domovních ČOV, poradí vám tedy s výběrem toho nejvhodnějšího a zakomponují jej rovnou do projektu. Na společnost ZAKRA se můžete plně spolehnout, má za sebou již stovky realizovaných projektů domovních ČOV.

Na webových stránkách firmy ZAKRA najdete veškeré podstatné informace o její vodohospodářské činnosti, o postupu prací pro vás také ukázky projektů domovních ČOV. Rady a inspirace přináší také články na blogu. Využijte rovněž možnosti sjednat si úvodní nezávaznou konzultaci zdarma. Přesvědčíte se tak o kvalitách společnosti ZAKRA.