Kvalitní podlaha je základem spokojeného bydlení. Jestliže jste si koupili starší dům, kde je třeba podlaha dělaná podle starých postupů, např. prkenná, pod níž je vrstva škváry nebo jiné výplně a izolace, která je již strávená, jistě budete chtít změnu! I u nových domů je potřeba udělat podlahu. Právě v těchto chvílích se můžete s důvěrou obrátit na společnost OK-PODLAHY. Udělá pro vás téměř vše!

Proč právě OK-PODLAHY?

Jde o společnost s více než desetiletou tradicí, což značí, že si počíná odborně a zákazníci jsou s její prací spokojeni! Deset let je zároveň dostatečná doba na získání kvalitní praxe a zkušeností, které jsou k nezaplacení. Nejenže pracuje spolehlivě, ale v mnohém svým zákazníkům také poradí a doporučí ideální řešení.

Zhotoví pro vás podlahu úplně dle vašich představ. Její doménou jsou anhydritové podlahy, cementové lité podlahy, ale také průmyslové strojně hlazené betonové podlahy.

Právem se pyšní několika certifikáty, které si můžete prohlédnout na jejích internetových stránkách. Tam také najdete bohatou fotogalerii, díky níž se můžete jak inspirovat, tak si udělat obrázek o zkušenostech v mnoha podobách. Ať už využijete pomoc cementové samonivelační stěrky nebo jiné podlahy, OK-PODLAHY vám vždy dobře a ráda vyhoví.

Práce do posledního detailu

Budete-li mít zájem, společnost OK-PODLAHY pro vás může udělat mnohem víc. Na základní podlahu je možné položit vinyl, plovoucí podlahu, PVC, marmoleum, koberce a další. To vše je vám tady k dispozici. Stejně tak základové desky pro jakoukoli stavbu, podlahové topení, dřevěné rošty a záklopy nebo venkovní terasy a dokonce i dveře a zárubně. Společnost také zajišťuje údržbu podlah, stačí se jen domluvit.

Obrátíte-li se na OK-PODLAHY, zajisté vám zhotoví podlahu, která vám bude sloužit po mnoho desetiletí a s níž budete naprosto spokojeni. Staňte se jejími dalšími zákazníky a získejte výborného partnera pro váš dům.