Nemálo z nás se rozhodne svépomocí postavit dům, vysněnou dílnu, provozovnu či cokoli jiného. Patříte-li také k této skupině lidí, jistě budete řešit, kde sehnat různé stavební stroje, které vám s prací pomohou a bez nichž by to nešlo. Stejná potíž může nastat, rozhodnete-li se pro rekonstrukci budovy. Stavební technika nepatří k levným, a proto stojí za zamyšlení, zda si ji koupíte, nebo se vám spíš vyplatí obrátit se na firmu, která vám stroje zapůjčí.

Kdy si stavební stroje koupit

Pro koupi stavební techniky se rozhodněte, jestliže víte, že ji v budoucnu opět využijete. Máte-li více nemovitostí, na nichž je nutné provést opravy, vlastnit důležité stavební pomocníky není vůbec od věci. Díky propracované obchodní síti v ČR se sídlem v Praze a pobočkami v mnoha městech, je vám Terramet, tedy prodej stavebních strojů a stavební techniky, blízko všude.

Společnost Terramet zájemcům stavební stroje prodá, nabízí servis, a to i v zahraničí, anebo můžete využít pronájem. Půjčit si můžete manipulační techniku, elektrocentrály, kompresory, hutnící techniku nebo třeba pažení.

S půjčovnou stavebních strojů JCB ušetříte

Pokud víte, že je stavba či rekonstrukce jednorázovou akcí a technika by vám jen někde stála, určitě pro vás bude výhodnější půjčovna stavebních strojů. Nebudete muset řešit, kde stroje uskladnit, jejich ochranu, údržbu atd. Jednoduše si půjčíte, co budete potřebovat a v okamžiku, kdy budete mít hotovo, ji vrátíte.

Zavítejte i do bazaru

Stejně jako nakupujeme použitý nábytek, elektroniku a jiné vybavení, od věci není ani informovat se na možnosti nabízející bazar. Mnohdy zde najdete velmi zachovalé udržované stroje za mnohem nižší ceny, než je tomu při koupi nových.

Navštivte internetové stránky terramet.cz a informujte se na nové stroje, bazar i možnosti pronájmu. Budete zajisté spokojeni.