trapéz bytovkaS různými designovými doplňky se setkáváme ve vnitřních I venkovních prostorách. Ve venkovním prostředí jsou to různé stříšky a přístřešky, které můžou být řešeny I netradičně, nebo mohou být na jejich výstavbu použity netradiční materiály. Nejzajímavější jsou různé plechové střechy a stříšky, u těch je variabilita střešních krytin největší.

Zajímavou střešní krytinou jsou bezesporu trapézové plechy. Ty mají širokou škálu barev I tvarů a jsou oblíbené především pro svůj výborný poměr ceny a užitku. Trapézové plechy se navíc velice dobře instalují, prác s nimi není nijak náročná nebo těžká. Kotví se běžným kotvícími pomůckami. Díky tomu sjou trapézové plechy jedny z nejoblíbenějších střech u jednoduších typů staveb.

V interiérech se jako nejčastější materál prosazuje především nerezová ocel. Můžeme ji najít především u interiérového zábradlí, zde je její použití nejčastější. Stylově čisté a elegantní nerezové zábradlí je častám doplňkem většiny interiérů, které jsou vystavěny do více pater.Velice často bývá nerezové zábradlí doplněno o netradiční materiály, jako jsou různé výplně a další doplňky zábradlí.

Pokud chcete zkrášlit venkovní prostory nějakou zajímavou zastřešenou satavbou, podívejte se na nabídky různých střešních krytin a střech – zde se dají najít velice zajímavé materiálové kombinace, třeba plechové střechy a dřevěného obkladu. V interiéru jistě oceníte moderní doplňky z nerezové oceli, ať už to jsou nějkaé úchytky nebo dekorační předměty nebo se rozhodnete pro stylové nerezové zábradlí k vašemu dřevěnému schodišti.