6490_img_Šatní skříně se nejčastěji umísťují ke zdi, kde se nacházejí dveře do místnosti nebo slouží jako předěl pokoje. Zde si musíte dát velký pozor, aby výsledek působil stylově a přirozeně zapadl do interiéru. Nikdy násilím nepřizpůsobujte materiály s podivnými kombinacemi, ale použijte stejný materiál na obalení celé konstrukce včetně dveří. Jen takové šatní skříně budou elegantní, decentní a vkusné. Co si budeme povídat, odkládacích ploch a prostorů není nikdy dost. Taková šatní skříň by se nám hodila do každého pokoje.

Šokující výběr šatních skříní s dopravou zdarma ZDE – garance nejnižších cen!

Šatní skříně! Mix materiálů a stylů

Šatní skříně jako důmyslný systém polic – denim, samet, lesk, proužky, lakované dřevo, zajímavé barvy, kombinace plné kreativity. Vestavěné šatní skříně s posuvnými dveřmi jsou velmi oblíbené díky své praktické stránce. Ale je třeba si přiznat, že jim občas chybí nápad. A stačí skutečně málo – například efektní maskování za pruhovanou tapetu. Pokud nemáte pod oknem radiátor, neboť vytápění řešíte podlahovým topením, využijte prostor pod parapetní deskou na praktickou a pěknou šatní skříň s jednoduchými policemi. Inspirace pro vás na nábytek-dnes.cz!

Mohutné šatní skříně mění vzhled interiéru

Obří šatní skříně zpravidla dominují prostoru a výrazně zasahují do charakteru interiéru. Ale i tak je možné, aby šatní skříně navzdory své velikosti se v prostoru ztrácely, a to díky nenápadné barevnosti a výrazných barev ostatního vybavení. Proto se věnuje velká pozornost celkovému ladění interiéru s ohledem na detaily a doplňky. Není nutné se ani bát černé, zvláště pokud má místnost dostatek světla. Může být i zajímavým podkladem výrazných barev, které o to víc vyniknou a prostor rozzáří. Další informace o šatních skříních hledejte na portálu IDnábytek.cz.