Firemní identita je v poslední době důležitější než kdy jindy. Zákazníci si o společnosti udělají obrázek už podle názvu, loga, aktivity na sociálních sítích, billboardů a také místa, kde sídlí. Moderní kanceláře na známé adrese působí prostě profesionálněji. Přitom nejsou až tak nereálným luxusem.

Kancelářských prostor k pronájmu v Praze přibývá. Staré budovy jsou opravovány a výsledkem jsou energeticky úsporné budovy s klimatizací, zdvojenými podlahami, moderními podhledy, LED osvětlením a dalšími výdobytky moderní doby. Pěkným bonusem bývá často i terasa s výhledem na hlavní město.

V elegantních kancelářích se dobře pracuje

Přesně tyto výhody nabízí kanceláře Praha 1 v budově Praha City Center nedaleko ostrova Štvanice. Celý obrovský komplex má šest pater, v přízemí jsou obchodní prostory s výkladními skříněmi, ve zbylých patrech kanceláře. Jejich rozloha se liší, nejmenší začínají na 150 m2. Vždy se dají variabilně uspořádat podle požadavků konkrétního nájemce a přísluší k nim také kuchyňka. Každý si tady může vytvořit prostředí, v němž se mu bude nejlépe pracovat.

Prostory v centru Prahy jsou snadno dostupné

Pro zaměstnance, zákazníky i obchodní partnery je ztráta času cestovat do malých vesniček či na kraj města. Centrum Prahy je pro většinu lidí nejlépe přístupné, však se v blízkosti budovy Praha City Center nachází mnoho zastávek MHD (metro, tramvaj i autobus). Kousek odsud je pražská magistrála a řidiči mohou zaparkovat na jednom z 291 parkovacích míst ihned u budovy. Ostatně nachází se tu rovněž půjčovna automobilů a myčka, o kompletní servis je tedy postaráno.

Potěší i přítomnost kadeřnictví, nehtového studia, finančního poradce, restaurace a bistra přímo v areálu. A co není pod jednou střechou, dá se najít během několika minut v okolí. Není divu, že jsou volné už jen kanceláře v prvním, třetím a šestém patře. O sídla v Praze bývá prostě zájem.