Ať už bydlíte v menším bytě nebo máte rodinný domek, určitě řešíte, jak bude vypadat váš obývací pokoj. Přece jen v této části interiéru strávíte mnoho času, probíhají zde oslavy narozenin, rodinné večery a přátelská setkání. Zařízení obýváku utváří celou jeho atmosféru. Nábytek a sedací souprava spolu s doplňky by měly být dobře sladěny tak, abyste se v této hlavní místnosti cítili co nejlépe.

Před samotným výběrem nábytku si obývák dobře přeměřte

Než se pustíte do zařizování nového obývacího pokoje, nezapomeňte si celou plochu a veškeré stěny pořádně změřit. Nestane se vám pak to, že vám tam nebude obývací stěna dobře pasovat nebo koupíte příliš velkou sedací soupravu. Dobré je si vše rozkreslit na čtverečkovém papíře, tak uvidíte, co se kam vejde a kde můžete na centimetrech přidat nebo naopak ubrat. Dnes už nejsou moderní obývací stěny sahající až do stropu se spoustou polic a úložného prostoru. Hitem je minimalismus a nadčasovost. Do malého bytu se hodí spíše nižší nábytek s vyššími policemi, ty mohou být otevřené i uzavřené s plnými dvířky či sklem. Do větších obýváků můžete pořídit tradiční řešení přes celou stěnu, avšak v modernější podobě. Jednotlivé kusy nábytku nejsou jednolité, ale chytře poskládané na části, přičemž každá z nich slouží k uložení něčeho jiného.

Obývací stěna Maximus vás zaujme svým elegantním dekorem

Stylový nábytek ze široké škály sortimentu e-shopu Nábytek Natali vás na první pohled zaujme svým perfektním zpracováním a elegantním dekorem v barvě antického dubu. Zajímavě žíhané barevné provedení ve světlejším hnědém tónu prosvětlí i menší obývací plochu. Celá sestava o rozměrech 296 cm ×198 cm × 53 cm se skládá z nízké vitríny, vysoké vitríny, RTV skříňky a poličky. Všechny komponenty se dají libovolně kombinovat a poskládat podle vašich představ. Design krásně dotváří silné kovové úchytky, díky nimž má obývací stěna Maximus opravdový šmrnc.