Rádi byste si zřídili kancelář v Praze nebo kancelář máte, ale měla by být lépe zařízená, na prestižnější adrese a jako bonus byste možná uvítali nějaké služby navíc?

virtuální kancelář
virtuální kancelář, Autor obrázku: tanakawho

Kancelář by měla být reprezentativní, moderně vybavená a pokud možno bez starostí a zbytečných nákladů. Starosti můžete přenechat na jiných, pokud využijete služeb největšího poskytovatele kompletně vybavených kanceláří.

Společnost Regus se sídlem v Lucembursku již v České republice působí více než 15 let. Firma, která neustále svými novinkami klientům usnadňuje život, má své pobočky v 95 zemích a 550 městech po celém světě.

Kanceláře k pronájmu Praha naleznete na čtyřech atraktivních adresách obchodních center Regus – v budovách Empiria, Pražská burza, City Centre a Zlatý Anděl – se sousedstvím významných společností. Díky nim budete flexibilnější a v okamžitém zahájení práce vám nic nebude bránit. Ušetříte čas, energie a peníze.
Zmenšit, zvětšit nebo přesunout Vaše kancelářské prostory nebude žádný problém.
Třeba kanceláře k pronájmu Praha 4 v budově Empiria kromě jiného poskytují:

  • Obchodní salónek
  • Denní kancelář
  • Zasedací místnost
  • Kancelářské prostory
  • Virtuální kancelář

Obchodní salónek i zasedací místnost jsou vybavené moderními technologiemi a variabilní tak, aby vyhověly různým druhům jednání.

Flexibilně na cestách i na nové trhy

Když si pořídíte kancelářské prostory v některém z obchodních center společnosti Regus, nebo třeba jen virtuální kancelář, nebude pro Vás problém prostřednictvím programu Businessworld využívat komfort i na pracovních cestách. Stejně reprezentativní a vybavené kancelářské prostory naleznete ve všech 1200 lokalitách po celém světě.
S virtuální kanceláří získáváte atraktivní adresu, místní telefonní číslo a možnost používat soukromou kancelář. Právě s touto službou můžete přes noc vstoupit na nové trhy třeba v Kambodže nebo jinde, kam Vás Vaše obchodní plány zavedou, a to bez počátečních investic.

Pro Váš pronájem kanceláře Praha se spojte se společností Regus prostřednictvím Rychlé poptávky na webových stránkách nebo přímo zavolejte poradci na telefonní číslo (+420) 222 191 100.