Vyberte si potah matrace přesně podle vašeho gusta

Postel je velmi důležitým a funkčním prvkem každé ložnice. O tom, z jakého materiálu by měla být vyrobena, jak dlouhá a široká, bylo napsáno již mnohé. Ale jak by měla vypadat? Na to vám dáme jednoduchou odpověď: Tak, abyste se v ní cítili dobře! Vždy záleží na vkusu a estetickém cítění uživatele. Vzhled postele může výrazně ovlivnit nejen její konstrukce, ale také povlečení s prostěradlem či samotná potahová látka matrace.

Designové potahové látky

Největší český výrobce matrací a roštů Hilding Anders ČR, a. s. přišel v letošním roce s unikátní novinkou – luxusními potahy matrací DESIGN 2014. Jsou určeny pro všechny, kteří mají rádi věci estetické, propracované do nejmenších detailů. Vyznačují se vysokou kvalitou a osvědčenou konstrukcí. Potahové látky Tropico DESIGN 2014 jsou vyráběny na pletacím stroji speciální technologií, která umožňuje vytvořit dokonalé kaligrafické či fotografické obrazy přesně podle návrhů uměleckých designerů.

Pro každého něco

Milovníci romantismu uvítají jemnou potahovou látku „Milostné psaní“. Šedohnědý podklad zdobí červené starobylé písmo a černé vzory poštovních známek s razítky. Kdo ví, co mělo být adresátovi sděleno…

Čtete rádi novinky? Pak je pro vás ideální potah s decentním vzorem starých novinových tisků „Times“. Jeho velice jemná struktura dodá vaší ložnici ušlechtilost a luxusní vzhled.

Na širé africké pláně provoněné dálkou a divočinou vás zavede luxusní potah s černobílým motivem „Zebra“. Upoutá svým silným prostorovým vjemem a dojmem nespoutané přírody.

Potah „Arizona“ vás zavede na hranice států Utah a Arizona na jihozápadě USA, kde se rozprostírá pískovcový skalní masiv Monument Valley, vysoko vyčnívající nad rovinatý terén. Jeho nadčasový vzhled vytváří pocit oddanosti a vyrovnanosti.

Čas zámořských plaveb, objevitelských výprav a nekonečné touhy po poznání přináší potah „Globus“. Na pozadí ve smetanové barvě vás okouzlí výrazný černobílý dekor po celé ploše matrace. S luxusním potahem matrace Globus budete mít celý svět na dosah ruky…

Krása, ale i praktičnost

Všechny zmíněné luxusní potahy na matrace se prodávají samostatně, takže jeho nákupem vám zůstane i původní potah. Ten využijete při pravidelné údržbě, když designový potah dáte do pračky. Můžete ji nastavit až na 60°C, aniž byste se museli bát, že potah jakkoliv poškodíte. Jestliže se vám do pračky nevleze najednou, není problém rozdělit ho na dvě poloviny. Je prošitý dutým vláknem vysoké gramáže, takže prohřeje i největší zmrzlíky.

Luxusní potahové látky Tropico DESIGN 2014 dodají vaší ložnici luxus a exkluzivitu. Udělejte z vaší postele jedinečný solitér a vyberte si, který designový potah na matraci se vám bude nejvíce líbit na matracetropico.cz.