Plzeň je moderní dynamické město a nejen člověk s praxí či vzděláním zde má šanci najít kvalitní a platově dobře ohodnocené místo. Zatímco v některých jiných částech republiky čeká na jedno místo až dvacet lidí, v Plzni je to pouhých 5. Plzeň má zároveň druhou nejnižší míru nezaměstnanosti a nejvyšší průměrné platy.

Najít zaměstnance v Plzni je jednoduché, stejně jako v jiných městech, ovšem najít zde práci, je ještě jednodušší. Ovšem najít dobrou kancelář, to může být oříšek. Není nic horšího, než pracoviště v těžko dostupné lokalitě, kam musí zaměstnanci brzy ráno dojíždět přeplněnou městskou dopravou. Nebo nevyhovující prostory s nedostatkem světla a nedostačujícím zázemím pro pracovníky.20141006164835

Kanceláře či komerční prostory můžete hledat na vlastní pěst přímo u majitelů prostor. Ne vždy však na to má zaměstnaný člověk nebo majitel firmy čas. Nejjednodušší je proto obrátit se na realitní kancelář.

Hledáte světlé vzdušné kancelářské prostory s dobrým výhledem a dostupností, se kterou uděláte dojem na obchodní partnery i budoucí zaměstnance? Nebo by se vám líbila menší místnosti s důvěrnou atmosférou nacházející se v historické části města?  Najděte si pronájem kanceláře dle svého gusta s minimem vynaložené energie, času a peněz.

Velkou výhodou hledání pronájmu prostřednictvím realitní kanceláře je výběr z inzerce na realitních serverech, profesionální přístup a zajištění právního servisu, popřípadě finanční a daňové poradenství. Nevýhodami naproti tomu může být vysoká provize a vyberete-li si špatnou realitní kancelář, nemusíte dostat to, co vám slíbili. Není proto na škodu projít diskuze na internetu a zjistit tak negativní zkušenosti zákazníků s realitními kancelářemi.

Za zmínku také stojí, že ceny za pronájmy kanceláří v Plzni se pohybují řádově o několik tisíc méně než například v Praze či jiných velkých městech, přesto zde najdete veškerý standard a komfort nabízející jiná mnohem větší města.