Ideální žaluzie a vůbec veškerá stínící technika se může špatně hledat, když nevíte, kam se vlastně obrátit. Společnost Rollos nabízí prvotřídní stínící techniku, která vyhoví i těm nejnáročnějším uživatelům a spojuje kvalitu i krásný design v jednom.

Hledejte kvalitu na správném místě

Pokud hledáte perfektní žaluzie nebo rolety pro svůj dům, kvalitu najdete u společnosti Rollos, která se specializuje na výrobu a montáž veškeré stínící techniky. Firma nabízí také plastová okna a garážové brány. Zároveň se zde dočkáte i perfektního záručního, ale i pozáručního servisu, který se vztahuje na všechny nabízené výrobky.

Díky dlouholetým zkušenostem vám může Rollos nabídnout opravdu širokou nabídku, ve které jistě najdete přesně ten typ stínidel, který se nejlépe hodí pro váš dům nebo byt. Pokud byste si přece jenom nevěděli rady, zkušení pracovníci vám rádi pomohou s výběrem vhodného typu.

Vybírat můžete z mnoha typů: najdete zde římské rolety, dřevěné žaluzie, japonské stěny, interiérové látkové rolety, ale také markýzy nebo garážové brány.

Společnost Rollos vám může nabídnout roletu na jakékoliv okno. Ceny žaluzií jsou navíc velmi příznivé a samozřejmostí je poskytování výrobků z kvalitních materiálů. Zajišťuje jejich montáž, která je velmi precizní a splňuje nejpřísnější technické požadavky. Firma je také partnerem projektu 100% poctivá montáž.

Venkovní žaluzie

Tento typ žaluzií slouží pro zastínění domu z vnější strany. Žaluzie se tedy umisťují zvenku a zajišťují tak perfektní stínivost.

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším typem exteriérových stínících systémů. Jejich výhodou je možnost regulování přirozeného osvětlení, což je velmi praktické. Tyto žaluzie disponují snadným ovládáním. Jsou velmi efektivní, v dnešní době moderní a především oblíbené. Skvěle se hodí pro zastínění rodinných domků. Tento typ horizontálních žaluzií je také vhodný pro zastínění administrativních a průmyslových budov.

Exteriérové žaluzie jsou vyrobeny z hliníku a mají dva základní typy, které se rozlišují podle typu lamel. Jedná se o typ „Z“, což je skoro rovná lamela, která je ve středu zalomení, a o typ „C“, která má klasický obloukový tvar v šířce 80 mm a má pevné okraje.

Vnitřní žaluzie

Vertikální žaluzie jsou v poslední době velmi oblíbené. Poskytují uživatelsky jednoduché ovládání a mají také dlouhou životnost. Látkové žaluzie jsou speciálně impregrovány a jsou antistatické, takže se na ně nechytá prach a jejich údržba je tedy prakticky minimální. Tento typ je ideální volbou do místností s velkými okny.

Vertikální žaluzie jsou také k dostání ve verzi vyrobené z PVC. Skvěle se hodí pro zastínění kanceláří nebo například školních učeben.

Navštivte vzorkovou prodejnu nebo webové stránky a přesvědčte se o kvalitě výrobků sami. Zkušení pracovníci vám rádi pomohou s výběrem těch správných stínidel.