konstrukce-drevene-postele-1Montáž nábytku Praha! Jede k vám nábytek nebo potřebujete opravit kapající kohoutek, vyčistit ucpaný odpad, vymalovat pokoj, vyměnit žárovku, zásuvku nebo starou kliku za novou? Pokud jste doma na všechno sama nebo máte lenivého či nešikovného přítele – volejte hodinového manžela. Tento hodinový pomocník veškeré práce zvládá velmi rychle a precizně, dokonce si po sobě uklidí, nezná slovo, nejde a co je pro mnohé ženy důležité, nevyžaduje za svou službu žádný sex. Postačí, když řemeslníkovi zaplatíte předem dohodnutou cenu. Montáž nábytku Praha! Montáž a demontáž nábytku bývá nejčastěji požadovaná práce od tohoto všeumělce.

Montáž nábytku Praha! Nechte si smontovat nábytek odborníkem  

Rozsah služeb některých hodinových manželů je opravdu velký – vrtání, elektrikářské práce, pokládka koberců, drobné instalatérské práce, malířské práce a různé venkovní práce jako je sekání zahrady a v zimě odhazování sněhu. Montáž nábytku Praha! Pokud nemáte potřebné zkušenosti, nikdy se do montáže nábytku nepouštějte sami. Nábytek musí být funkční a oprava poškozené skříně nebo pohovky taky něco stojí. Není nic jednoduššího než si do hledáčku zadat hodinový manžel – montáž nábytku Praha a přečíst si reference. Nízká cena se nejen u výrobků, ale i služeb mnohdy rovná – nízká kvalita. Vše závisí na vašem rozhodnutí. Dobrá zpráva – dnes se řemeslníkům nemusí vyvařovat a kupovat piva, jak před revolucí.

Montáž nábytku Ikea! Za pár hodin je vše hotovo

Montáž nábytku Praha – neváhejte a využijte dovednosti odborníka. Tato služba není určena jen pro svobodné ženy, ale i pro příliš zaměstnané muže. A pokud k vám jede nábytek Ikea, tak je dobré vědět, že někteří hodinoví manželé se specializují pouze na montáž nábytku Ikea.  A to už jde práce řemeslníkovi pěkně od ruky, pokud má velké zkušenosti s konkrétním druhem nábytku. Montáž nábytku Ikea nebo montáž nábytku Praha – stačí zavolat!