Jestliže stavíte rodinný dům nebo jakoukoli větší budovu, je v určitých momentech stavby nutné využít stavební stroje. Ve výškách, nebo při manipulaci s těžkými a rozměrnými předměty, jež je potřeba přemístit z jednoho místa na jiné, ukotvit je, či cokoli jiné, si jinak neporadíme.

Stavební technika všeobecně ale nepatří k levným záležitostem. Její pořízení je výhodné pro stavební společnosti, kterým se tato investice vrátí. Pro ty, kdo jejich službu potřebují jen na pár dnů, je nákup zbytečný.

Proto volte variantu, která je pro vás výhodnější. Ať už se rozhodnete stavební stroje koupit nebo jen zapůjčit, kvalitní stavební techniku nabízí společnost Terramet.

Kvalitní stroje JCB

Půjčení stavebních strojů od této společnosti znamená zajištění si kvalitního stroje ve výborném technickém stavu.

Všechny stroje si můžete i zakoupit. Jedná se o prodej stavební techniky: stavební stroje JCB, manipulační a hutní techniku, také elektrocentrály JCB a Endrees i mobilní kompresory KAESER.

Díky mnoha pobočkám po celé České republice je nákup strojů na dosah všem zájemcům. Využít můžete centrálu v Praze a pobočky v Plni, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Ostravě, Modřicích a Teplicích. Prodejci jsou proškoleni a kvalifikovaní, ochotně vám při nákupu či půjčení poradí.

U společnosti se vám dostane taktéž odborného servisu, ať už záručního, nebo pozáručního. Servis je možné poptávat nejen v rámci ČR, ale i v zahraničí. O kvalitách, úspěšnosti a spolehlivosti společnosti svědčí i skutečnost, že aktuálně zajišťuje provoz více než 3000 stavebních strojů JCB, 1600 strojů manipulační techniky a 950 pojízdných kompresorů.

Navštivte internetové stránky společnosti Terramet.cz a prohlédněte si sami ucelenou nabídku stavební techniky, kterou nabízí. Nepřehlédněte ani akční nabídky, díky nimž můžete ušetřit značnou část finančních prostředků.

Stroje JCB a Terramet představují kvalitní a spolehlivé partnery pro vaši stavební činnost.