Možná vám pojem policové skříně připadá nudný a fádní, ale tak tomu vůbec není. Policové skříně totiž dovedou být originální, vkusné, jednoduché i na první pohled nepřehlédnutelné. Zároveň nabízí skvělou příležitost, kde uskladnit velké množství věcí denní potřeby, i těch, které odkládáte na delší čas.4227d737a9751cc5c6f3ca6fa6cee0d3.image.158x300

Policové skříně mohou být kombinovány – část skříně bude kryta dveřmi a část otevřená. Takové jsou ideální např. do dětských pokojíčků ale i do ložnic či obývacích pokojů. Díky nim dáte sobě i návštěvě na odiv to, co je pro vás příjemné, jako např. suvenýry z dovolené, trofeje ze sportu, fotografie dětí…, ale zároveň za dveře druhé části skříně ukryjete to, co je pro vás soukromé.

Je libo barvy, nebo jednoduchost dřeva?

Policové skříně mohou být vyrobeny z různých materiálů, v rozdílných barvách i kombinacích povrchových úprav. Také není výjimkou vybrat si skříně, které jsou doplněny o šuplíky, ať už ve spodní části skříně, nebo uprostřed. Barevnost nebo jednoduchost podpoří i typ zvolených madel. Úplně jinak vypadají kulatá madla a zcela jiných efekt vytvoří madla obdélníková, matná.

Vybíráme pro vás policové skříně z internetových stránek prodejců nábbytku. Je na nich dostatek typů v odlišných velikostech, výškách, hloubkách, i uspořádání samotných polic může být různorodé.

Díky zajímavým slevovým akcím můžete vybrat skříň se značnou úsporou peněz nebo třeba s dopravou zdarma. Dodání je rychlé a mnoho z nabízeného nábytku je přímo skladem. Navštivte weby zkušených a známých prodejců nábytku, rozlučte se s šedostí či ošuntělostí starých skříní a udělejte si radost novými policovými skříněmi. Ať už je umístíte do vstupní haly, obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje, plně splní svoji požadovanou funkci. Hodí se i do šaten nebo kuchyní. Je jen na vás, kde pro ně najdete uplatnění.