Ne každému živnostníkovi se vždy daří podle jeho představ. Jestliže něco nevyšlo, vždy se dá najít řešení, aby se to opět vrátilo do starých kolejí. Nečekejte na chvíli, kdy už bude opravdu těžké celou situaci zvládnout a vyřešte ji tím nejrozumnějším způsobem.

V dnešní době, kdy má mnoho lidí potíže s financemi, je tak snadné uváznout v některém registru dlužníků. Mnoho podnikatelů se také dostalo do nepříjemné situace tím, že narazili na nezodpovědné odběratele svých služeb nebo výrobků.

Říká se, že peníze se musejí točit.

Jakmile se ale některý článek zadrhne, pak se soukolí zastaví.

Nastává problém s tím, jak splatit všechny pohledávky.

Úřady jsou většinou přísné, a pokud nedostanou své peníze včas, uvrhnou vás do seznamu, ze kterého se můžete dostat až za několik let. Mezitím vám vše začne utíkat. Mohli byste se ze všeho docela jednoduše dostat, ale k tomu jsou zapotřebí finance. Banka totiž podnikateli, který se podobné situace dostal, většinou půjčit peníze odmítne.

Tím jediným, ale také nejlepším řešením, je nebankovní hypotéka bez registru. Jak už je z názvu tohoto produktu jasné, budou vaše záznamy tolerovány a můžete si klidně zařídit podnikatelský úvěr. Díky němu máte šanci na vyplacení exekucí, refinancování nevýhodných půjček nebo prostě postavit svou firmu opět na nohy.

Ke schválení nebankovní hypotéky bez registru stačí opravdu málo. Vzít digitální fotoaparát nebo mobil a ofotit nemovitost, kterou budete za svůj závazek ručit. Většinou jsou požadovány dvě fotky zvenku a tři vnitřního zařízení. Pokud máte více místností, pak je vhodné zvěčnit každou z nich. Ve chvíli, kdy vyplníte formulář a elektronickou poštou ho odešlete spolu s fotografiemi, můžete začít plánovat první kroky k novému nastartování vašeho podnikání.  Nebankovní hypotéky bez registru se nemusíte obávat. Z vaší nemovitosti můžete dokonce získat až sedmdesát procent z její odhadní ceny a splátky vám budou rozpočítány v některých případech až na dobu třiceti let. Samozřejmostí je možnost splacení kdykoliv. A to samozřejmě bez zbytečných a nesmyslných poplatků.