Bytové doplňky ve skandinávském stylu – Bella Rose

Dekorativní slonBytové doplňky a dekorace ve skandinávském stylu jsou tajným snem každé romantické duše. Vždyť kdo by nechtěl žít v pohádce. A přesně takové vintage a retro doplňky inspirované klidem skandinávského venkova jsou – něžné, romantické. Obklopen jejich půvabem se každý cítí tak nějak „jako kdyby se zastavil čas.“ Představujeme Vám skandinávské bytové doplňky a dekorace.

Milujete originální a vlastnoručně dělané dekorace, ale neumíte malovat? Nevadí. Díky sadě na malování podle čísel si budete moci vytvořit svůj obraz. Uvidíte, že díky této sadě vám to půjde samo.

Koupelnové doplňky

Vonné svíčkyVe vintage stylu si můžete zařídit každý pokoj svého domova – ložnici, pracovnu i obývací pokoj. Místností, na kterou byste však rozhodně neměli zapomenout, je koupelna. Doplňky do koupelny ve vintage a retro skandinávském stylu to jsou jemné mýdlenky a dávkovače mýdla, elegantní dózy a dózičky s širokou možností využití i okouzlující designová zracadla s precizně zdobenými rámy.

Doplňky do kuchyně

Kuchyně bývá srdcem každého domova. Proto se i tady můžete se kouzelnými dekoracemi přímo vyřádit. Kuchyň si to jako místo, které máme opravdu rádi, skutečně zaslouží. A jaké jsou doplňky do kuchyně podle posledních skandinávských trendů? Kuchyňský textil – utěrky, zástěry, chňapky i ubrusy jsou vyvedeny ve veselých a hravých barvách, které vždy zvednou náladu.

Stejné motivy jako na textilu najdete také na talířích, hrnečcích a dalším nádobí. To je typickým znakem skandinávských značek. Stejné vzory vždy promítnou do celé kolekce napříč celým sortimentem. Příznivce skandinávského stylu se pak může radostí zbláznit. Zalíbí se Vám jeden motiv a díky široké nabídce sortimentu si s ním můžete vyzdobit celý dům.

Doufáme, že i Vám tato malá ochutnávka skandinávského stylu přišla vhod. Všechny vyobrazené výrobky můžete zakoupit online v pohodlí svého domova na www.bellarose.cz.