Zájem o koupací bazény každým rokem stoupá a čím dál více rodin si plní svůj sen vybudovat si vlastní bazén na zahradě rodinného domu. Pomůžeme Vám s výběrem ideálního zahradního bazénu a zároveň si povíme něco k dostupnému příslušenství, které ušetří Vaší práci a náklady na provoz bazénu.

Výhody plastového kopaného bazénu

Materiálů, ze kterých se kopané bazény vyrábí je dnes na trhu nepřeberné množství. Jako nejideálnější materiál se jeví takový, který splňuje vyváženou rovnici cena a výkon. Vítězným materiálem je v tomto případě kopaný bazén plastový! Řadí se k nejlevnějším bazénům vůbec a jeho kvalita Vás velmi mile překvapí. Jejich vysoká odolnost a životnost je podtrhnuta UV stabilizací a ochrannou fólií proti možnému poškrábání ve výrobě, kterou výrobce bazénů Bazény Šulc považuje za nezbytnost. Jejich plastové kopané bazény se chlubí snadnou údržbou a zároveň svým luxusním vzhledem. Vyberte si ze široké nabídky rozměrů kopaných bazénů přesně dle Vašeho přání a možností Vašeho pozemku v různých velikostech od 4 x 3 x 1,2m až do rozměru 7 x 3 x 1,5m.

Šetřete náklady na provoz kopaného bazénu s UV lampou nebo solárním ohřevem vody

Kopaný bazén zapuštěný v zemi nijak nenaruší vzhled okolního terénu a výhled po celé zahradě. Již během výstavby kopaného bazénu se ve většině případů počítá se zastřešením bazénu a tedy i s určitou plochou kolem bazénu. A jaké další příslušenství k bazénu dokoupit a připravit pro ně v okolí kopaného bazénu místo? Firma Bazény Šulc nabízí ke kopaným bazénům Solinátor nebo UV lampu, které vodu v bazénu dezinfikují a šetří náklady na údržbu bazénu. Co se Vám dále k domácímu kopanému bazénu opravdu vyplatí, je solární ohřev vody. Solární panely jsou zapojeny do okruhu s filtrací a sbírají energii ze slunce. Díky této vychytávce budete mít teplou vodu v bazénu, a to bez zbytečných nákladů na energie.