Sedací souprava je bezprostředně dominantou obývacího pokoje a bývá i důležitým prvkem celého interiéru. Při jejím výběru rozhodně nespěchejte a soustřeďte se nejen na její vizuální stránku, ale také na pohodlnost a funkční vlastnosti sedačky. Mrkněte se s námi na pár tipů, kterými se řídit při výběru sedací soupravy. Zároveň Vám doporučíme několik rad jak o sedačku pečovat, aby Vám vydržela co nejdéle.

Při výběru sedačky myslete na estetičnost i na funkčnost

Při výběru nové sedačky si pořádně přeměřte místo, kam sedačku budete umisťovat a berte přitom v potaz i prostor, který bude sedačka potřebovat pro rozložení. Místo si můžete pro lepší představu obložit novinami. Dalším bodem bývá čalounění, které není jen estetickou záležitostí. Nejčastěji se setkáváme s pohovkami z textilu a s pohovkami s koženým vzhledem. Vaše sedačka by nejen měla krásně vypadat, ale především by měla plnit veškeré funkce, které od sedací soupravy budete vyžadovat. Podle tohoto kritéria volte sedačku rozkládací, s úložným prostorem či polohovací.

Čištění sedaček v Praze Vám zajistí dlouhověkost Vaší sedací soupravy

Přejete si, aby Vaše sedačka vypadala za pár let stále stejně, jako když jste si ji pořídili? Se správnou péčí na ni nebudete muset pořizovat zbytečné potahy, abyste zakryli nežádoucí nečistoty. Navíc s pravidelnou údržbou prodloužíte její životnost, protože spolu se špínou a skvrnami se rozloučíte i s roztoči a alergeny! A jak na to? Sami se můžete domácí cestou pokusit ze sedací soupravy vyčistit všechny nečistoty, ale nikdy nedosáhnete takového efektu jako při profesionálním čištěním sedaček. Vyzkoušejte čištění sedaček v Praze od firmy Boček a už nikdy nebudete chtít nic jiného! Díky hloubkovému čištění prováděnému mokrým procesem bude Vaše sedačka připravena vždy jako nová, abyste se v ní hned v pohodlí a v bezpečí uvelebili.