Čištění sedaček Olomouc

Jarní počasí je jako stvořené pro konání velkých úklidů v domácnostech. Kvalitního čistění koberců, sedacích souprav i čalounění můžete docílit prostřednictvím služeb společnosti Šachmat, která je odborníkem na extrakční čištění. Šachmat při tomto čištění používá prvotřídní přístroje švýcarské značky Cleanfix i šetrné chemikálie. Extrakční metoda čištění koberců je proslulé rovněž pod pojmenováním mokré čištění.

Autor obrázku: Laura D’Alessandro

Jedná se o způsob čištění, kdy roztok je pod tlakem vpraven hluboko do vlákna čištěného materiálu, nečistota se rozpustí a následně bude vysána do sběrné nádoby. Čistící prostředky, které se k tomuto mokrému čištění používá, jsou nezávadné pro lidské zdraví a zároveň nezpůsobují zesvětlení čištěného materiálu. Doba schnutí u čištění koberců Olomouc se pohybuje kolem jedné až dvou hodin.

Mokré čištění koberců je ideální pro většinu materiálů. Pro to, aby mohl být materiál vyčištěn mokrým čištěním, je nezbytné, aby materiál byl barevný stál a vodovzdorný. Koberec by neměl být lepen vodorozpustným lepidlem. Mokré čištění koberců se doporučuje používat zejména na syntetické koberce a čalounění ze syntetických látek. Je možné jej použít také u vlněných koberců. U bytových koberců se doporučuje provádět mokré čištění alespoň jednou ročně. U prostor, kde se pohybují děti, alergici, astmatici nebo domácí zvířata, je doporučená doba třikrát ročně.

S čištěním sedaček Olomouc bude Váš nábytek vypadat, jako kdybyste jej právě pořídili v nábytkovém středisku. Společnost Šachmat Vám ochotně vyčistí koberce, sedací soupravy i čalounění také ve večerních hodinách i o víkendech za velmi příznivou cenu. Její konkrétní nabídku naleznete na této webové adrese: www.sachmat.com.