Rádi byste ušetřili spousty peněz za energie? Pak je tu pro vás jasná volba. Tepelná čerpadla Daikin Altherma, vám pomohou snížit výdaje za teplo a to velmi mnoho – až destítky tisíc korun! Investice do tepelného čerpadla sice není nejnižší, ale vrátí se vám již za 5 – 7 let.

Kde je můžete využít?

Tento typ tepelných čerpadel se hodí jak do bytu, tak i do domu. Díky tomuto produktu ušetříte při ohřevu vody a pak také při vytápění. Nevyhazujte zbytečně peníze z okna, ale vložte je tam, kde se vám investice brzy vrátí a pomůže vám následně šetřit.

Tepelná čerpadla jsou vhodná do novostaveb i do nemovitostí, kde je prováděna rekonstrukce. Výhodou je to, že si čerpadlo můžete umístit jak ven, tak i do interiéru, kde pro něj uděláte speciální místnost.

Šetřete na výdajích

Obrovská výhoda tepelných čerpadel je ta, že se vám peníze vždy vrátí a to do posledního haléře a následně ještě ušetříte. Proto si lidé tento produkt tak rádi pořizují. Pokud máte novostavbu, pak si do ní můžete zakomponovat i jiná ekonomická řešení, ta pak tepelné čerpadlo ještě navíc znásobí. Kombinovat se dají například se solárními panely. Ty potom velmi výrazně sníží spotřebu energií a zvýší efektivitu tepelného čerpadla.

Solární panely fungují celoročně a pomáhají čerpat potřebnou energii, jen je potřeba pečlivě volit vhodné tepelné čerpadlo. Na stránkách společnosti Daikin si můžete snadno najít dealera a nechat si od něj odborně poradit.

Díky využití hned několika systémů si můžete sami vybrat, který ze systémů ohřevu si vyberete. Firma Daikin poskytuje jak čerpadla vnitřní, tak i čerpadla venkovní. Pořízení záleží hlavně na tom, jaké máte možnosti s prostory. Při výběru myslete na to, že čerpadlo je poněkud hlučnější, proto není vhodné jej mít v místech, kde by vás mohlo rušit.

Další nabídka tepelných čerpadel jsou čerpadla nástěnná, klasická nebo parapetní. Internetové stránky Daikin vám umožní porovnat mezi sebou až 5 produktů a díky tomu si pak pohodlně vybrat nejlepší řešení pro vaši domácnost. Také si můžete spočítat návratnost investice, kterou do tepelného čerpadla vložíte.

Navštivte webové stránky firmy Daikin a najdete více informací.