Voda z veřejných vodovodů je čím dál dražší. Možná právě proto jsou dnes velmi vyhledávané domácí vodárny, které umí čerpat vodu z vrtu nebo ze studny tak, že při puštění kohoutku nepoznáte rozdíl.

Domácí vodárna umožní čerpání vody z vrtu nebo ze studny. Toto řešení si v současné době pořizuje čím dál více majitelů domů a zahrad. Vodárna se skládá z čerpadla a tlakové nádoby, která zde slouží jako zásobník vody. Domácí vodárny značky EcoSmart jsou navíc prostorově nenáročné a natolik tiché, že nemusí být umístěny v suterénu domu, nebo ve sklepě.

Jak vybrat domácí vodárnu

Uvažujete nad pořízením vlastní vodárny pro privát, průmyslový nebo zemědělský provoz, chatu, rodinný dům, nebo penzion? Výběr ideálního řešení bez odborných znalostí je ve většině případů velmi náročný. Vodárny značky EcoSmart jsou rozděleny dle jednoduchých klíčů, na jejichž základě si ideální řešení může vybrat každý zákazník. Kvalitní prodejce by vám také měl bez problémů s výběrem nejlepšího možného řešení pro vaši nemovitost poradit.

Domácí vodárny EcoSmart

Společnost Envexo s.r.o. nabízí vodárny značky EcoSmart pro vrty, pro studny i pro zvýšení tlaku na základě požadovaného objemu vody. V případě čerpání vody z vrtu je pak nutné vědět jeho hloubku, která se může pohybovat od 25 až do 85 metrů. Každá domácí vodárna je dodávána s kvalitním ponorným nerezovým čerpadlem a inteligentní řídící jednotkou. Samozřejmostí je také frekvenční měnič, který řídí otáčky čerpadla a chrání motor proti přetížení, nebo proti chodu nasucho.

Pokud vás zaujala možnost pořídit si domácí vodárnu EcoSmart s regulací otáček pro vrty, získejte více informací přímo na webu společnosti www.eco-smart.cz.